لیزر الکساندرایت در تبریز

لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت یکی از دستگاه های لیزر می باشد که امروزه بسیاری از کلینیک زیبایی از آن برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند.

این دستگاه لیزر یکی از بهترین و سریعترین دستگاه های لیزر موهای زائد به شمار می رود که در از بین بردن موهای زائد قدرت بسیار زیادی دارد.

 جهت مشاوره رایگان و انجام لیزر موهای زاید در کلینیک دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

 

معرفی لیزر الکساندرایت

طول موج که در این دستگاه وجود دارد به طور مستقیم در ریشه و فولیکول مو نفوذ پیدا می کند و می تواند آن را به طور کلی از بین ببرد. لیزر الکساندرایت و استفاده از آن در افرادی که پوست های روشن دارند فواید بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به خوبی می تواند موهای زائد افراد را از بین ببرد.

اما کسانی که پوست تیره دارند در استفاده کردن از لیزر الکسانداریت باید دقت داشته باشند که از سیستم خنک کننده آنها برایشان استفاده شود تا بتواند ریشه موی آنها را از بین ببرد.

یکی از نکاتی که بسیار اهمیت دارد و باید در این مورد اطلاعات لازم را به دست آوردید، این است که لیزر الکساندرایت دارای انواع متعددی می باشد و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی هستند، برای اینکه با انواع لیزر الکساندرایت آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

انواع لیزر الکساندرایت

همانطوری که بیان نمودیم لیزر الکساندرایت دارای انواع متعددی می باشد . با کلینیک زیبایی گلدن رویال همراه باشید تا به معرفی آنها بپردازیم:

دستگاه لیزر آریون Orion

این نوع از لیزر الکساندرایت یکی از سریعترین لیزر هایی می باشد که در سراسر دنیا وجود دارد. طول موج که در این لیزر وجود دارد بسیار قوی است و بالغ بر ۷۵۵ نانومتر می باشد.

دستگاه لیزر الکساندرایت

این لیزر می توانید هر نوع موی زائد را به خوبی از بین ببرد و تمامی استانداردهایی که در لیزر باید وجود داشته باشد را دارد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که در این نوع از لیزر وجود دارد این است که، اسکنر بزرگ دارد و به همین دلیل می تواند ناحیه هایی که بزرگ هستند را به راحتی لیزر کند.

پالس هایی که در این نوع لیزر وجود دارد فاصله زمان کوتاهی دارد و در این حین عملیات خنک سازی پوست را هم انجام می دهد، به همین دلیل باید بدانید که سوخته شدن پوست با این لیزر امکان ندارد برای شما رخ دهد.

 

دستگاه لیزر آلما Alma

این لیزر هم در بین لیزرهای دیگری که در دسته بندی لیزر الکساندرایت قرار می گیرد، دارای قدرت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. استفاده کردن از این لیزر موجب می شود که پالس های بسیار زیادی وارد فولیکول مو شوند و از این طریق آنها را گرم کنند تا از بین بروند.

سرعتی که در این نوع از لیزر الکساندرایت وجود دارد بسیار بلا می باشد و به همین دلیل در سریعترین زمان می تواند تمامی موهای زائد را که بر روی پوست وجود دارد را از بین ببرد.

دستگاه لیزر آلما

یکی از مهمترین ویژگی های که این لیزر دارد این است که، با انواع پوست صورت سازگاری دارد و به بهترین شکل ممکن می تواند تمامی موهای زائد را از بین ببرد.

سیستم خنک کننده این دستگاه موجب می شود که بدن شما دچار سوختگی و یا عوارض دیگری نشود. یکی از ویژگی های منحصر به فردی که در این دستگاه وجود دارد، ویژگی اپیلیکاتوری آن می باشد که به این وسیله می تواند تمامی نواحی پوست را تحت تاثیر قرار دهد تا به خوبی موهای زائد پوست را از بین ببرد.

 

دستگاه لیزر کوترا Cuter

یکی دیگر از انواع لیزر الکساندرایت که برای از بین بردن موهای زائد خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، این لیزر می باشد و از آنجایی ک سرعت بسیار زیادی دارد، افراد بسیاری از آن استفاده می کنند.

دستگاه لیزر کوترا

یکی از بهترین لیزرهایی که برای تمامی رنگ پوست ها مناسب می باشد و شما اگر پوست روشن و یا تیره داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید، این نوع از لیزر الکساندرایت می باشد. این لیزر یکی از لیزرهای ایمن می باشد که سیستم خنک کننده هم دارد و بر همین اساس افراد با استفاده از آن دچار سوختگی نخواهند شد.

یکی از مهمترین ویژگی های آن این است که می تواند طیف بسیار زیادی از سیاهرگ های عنکبوتی را به خوبی از بین ببرد و آنها را درمان کند، همچنین پوست های روشن و یا برنز را هم می تواند درمان کند.

اینکه شما کدام یکی از دستگاه های لیزر الکساندرایت را برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید، بستگی به نظر پزشک شما دارد، چرا که پزشک در زمینه شناخت نوع پوست شما و موهای زائدتان به خوبی می تواند در این مورد تصمیم گیری کند و بهترین دستگاه را برای از بین بردن موهای زائد شما مورد استفاده قرار دهد.

مزیت های استفاده از لیزر الکساندرایت

بدون شک بسیاری از افراد امکان دارد که با مزیت های لیزر الکساندرایت آشنایی نداشته باشند، به همین دلیل در ادامه برخی از مهمترین ویژگی های آن را بیان می کنیم که عبارت می باشد از :

یکی از مهمترین فواید و مزیت هایی که می توانیم برای لیزر الکساندرایت نام ببریم این است که اختلالت عروقی شما بین ۱ الی ۳ جلسه به طور کلی درمان می شود. بر همین اساس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اختلالات عروقی داری، بهتر است از این دستگاه استفاده کنید.

برخی از افراد هستند که امکان دارد مشکل رنگدانه ای در پوست خود داشته باشند، که این دسته از افراد می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت مشکلات خود را درمان کنند.

از جمله مهمترین و اصلی ترین فواید و مزیت هایی که استفاده نمودن از این نوع لیزر دارد این است که پوست شما را جوان تر و زیباتر می کند. در واقع بسیاری از افراد به همین دلیل از این دستگاه استفاده می کنند، تا پوستی زیباتر و شفاف تر داشته باشند.

پاکسازی پوست یکی از مواردی می باشد که بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند، آنها می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت و انواع دستگاه های آن این مشکل خود را به خوبی برطرف کنند و دیگر نیازی نیست برای پاکسازی کردن پوست خود از روش های دیگری استفاده کنند.

تغییر دادن رنگ پوست یکی دیگر از مزیت های آن به شمار می رود که شما اگر پوستتان بر اثر تابش نور خوشی و یا عوامل دیگری تغییر رنگ داده است، می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

مهمترین کاربرد لیزر الکساندرایت از بین بردن موهای زائد می باشد که شما در هر قسمت از بدن خود که موی زائد داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید.

بسیاری از افراد شاید مایل باشند که موهای زائد پا و یا دست خود را از بین ببرند، که در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد و افراد موهای زائد هر ناحیه ای که مایل باشند را می توانند با این دستگاه به خوبی از بین ببرند

مزیت های استفاده از لیزر الکساندرایتبسیاری از افراد هستند که شاید روی پوست خود تاتو داشته باشند، آنها می توانند در پنج الی ۲۰ جلسه تاتو پوستی خود را به طور کلی از بین ببرند.

از بین بردن لکه های پوست یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. آنها می توانند به وسیله لیزر الکساندرایت لکه های پوستی خود را به طور کامل از بین ببرند. دقت داشته باشید که برای از بین بردن آنها باید چندین جلسه مراجعه کند تا به طور کامل آنها از روی پوست شما محو شوند.

رنگ دانه های قرمز یکی دیگر از مشکلات پوستی می باشد که با لیزر موهای زائد به خوبی از بین می رود. نوع دستگاهی که برای از بین بردن رنگدانه های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد، خاص می باشد و شما باید آن را به پزشک خود واگذار کنید تا بهترین دستگاه را برای از بین بردن رنگدانه های پوستی شما مورد استفاده قرار دهد.

عوارض استفاده از لیزر الکساندرایت بسیار کم می باشد، به همین دلیل کسانی که به دنبال دستگاه کم خطری هستند بدون شک از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کنند.

این لیزر عمق مناسبی را برای از بین بردن موهای زائد پیدا می کند و زمانی که به آن عمق نفوذ پیدا کند، دیگر سطح نفوذ خود را بیشتر نمی کند، به همین دلیل به پوست شما آسیب وارد نمی شود.

مدت زمان بهبودی بعد از استفاده از این دستگاه بسیار کم است و بسته به اینکه نوع موهای شما چه می باشد در دو الی پنج جلسه به طور کامل موهای زائد شما از بین می رود. بسیاری از پزشکان بر این باور هستند که موهای ضخیم زودتر از موهای نازک از بین می روند و به همین تعداد جلسات مراجعه آنها چندان زیاد نمی باشد.

شما با استفاده از لیزر الکساندرایت می توانید از مزایای آن بهره مند شوید و بسیاری از مشکلاتی که در پوست و موهای تان وجود دارد را از بین ببرید.

یکی از نکاتی که در مورد استفاده از این دستگاه لیزر وجود دارد و باید به آن دقت داشته باشید، این است که نزد پزشک متخصص روید تا با شناخت موهای زائد شما یکی از انواع دستگاه های لیزر الکساندرایت را برای شما استفاده کند.

 

کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت یکی از دستگاههای بسیار قدرتمند می باشد که از مهمترین کاربردهای این دستگاه حذف موهای زائد می باشد.
برای کدامیک از نواحی بدن از دستگاه لیزر الکساندرایت استفاده می شود؟

مناطقی از بدن که مستعد به رویش موهای زائد می باشند از جمله صورت ، زیر بغل ، دست ها ، پاها ، شکم، بیکینی، کمر ، سینه و…

ویژگی دستگاه الکساندرایت

۱- دارای سیستم خنک کننده می باشد

۲- متورم کردن فولیکول مو

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *