ترمیم مو

روش های ترمیم مو همانند روش های کاشت مو متنوع است.اما در حال حاضر ترمیم مو به روش HRT و Micro HRT بهترین روش برای این کار محسوب می شود که انحصارا و برای اولین بار در ایران توسط کلینیک کاشت و ترمیم موی رنسانس تهران انجام می شود.

البته لازم به ذکر است که روش Micro HRT روش جدیدتر و بهبود یافته تری است.

جهت مشاوره رایگان و خدمات زیبایی در کلینیک تبریز پوست دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

توجه:ترمیم مو در کلینیک تبریزپوست انجام نمی شودو مطالب جنبه اطلاع رسانی دارند.

ترمیم مو به روشMicro HRT چگونه انجام می شود ؟

  • ترمیم مو روی سطح پوست
  • ترمیم مو لابه لای موهای شخص

در روش اول :

تارهای مویی هم رنگ و همزاد موهای متقاضی انتخاب می شوند و سپس این تارها برروی شبکه ای که کاملا یکسان با پوست سر انسان است قرار می گیرند.این شبکه با استفاده از کراتین های مخصوص گیاهی بروی سر شخص کاملا ثابت شده بطوری که حتی از فاصله بسیار نزدیک نیز تفاوتی با پوست طبیعی سر دیده نمی شود.

در روش دوم :

تارهای مو بصورت لایه لایه و در لابه لای موهای شخص متقاضی قرار می گیرد و که این تارها نیز کاملا از نظر جنس و رنگ مانند تارهای موی طبیعی خود شخص می باشد

عمل ترمیم مو با در اختیار داشتن بانک موی کاملا طبیعی که همجنس و بطور کلی همزاد و یکی با موهای شخص کاندید است با تراکمی بسیار بالا و همچنین با خط رویش بسیار طبیعی قابل انجام است. به گونه ای که شخص مورد نظر برای ترمیم مو شاهد بازگشت چهره خود به دوران پیش از ریزش موهای خود در طی یک جلسه می باشد .

در تکنیک ترمیم موی Micro HRT پس از اسکن و بررسی موی شخص توسط دستگاه و با توجه به مطالب بالا که استفاده از بانک مویی 100% طبیعی که کاملا با جنس ، رنگ و حالت موی فرد همانند است استفاده می شود.

از دیگر مزیت های این شیوه ، عدم جراحی و نداشتن درد و خونریزی می باشد که در یک جلسه قابل انجام است.

 

مزایای ترمیم مو چیست ؟

1- اولین و مهم ترین مزیت ترمیم با روش های HRT و MicroHRT این است که نیازی به هیچ گونه جراحی در آن وجود ندارد و می توان کلیه مراحل آن را در یک جلسه بدون هیچگونه احساس درد یا خون ریزی انجام داد.

2- مزیت مهم دیگر این تکنیک ترمیم مو، انجام کارهایی مانند دوش گرفتن روزانه، استخر ، سشوار ، ژل ، رنگ و بطور کلی همه ی اموری که در حالت عادی با موهای خود انجام می دهید برای موهای کاشته شده پس از انجام این روش هم قابل انجام می باشد .

 

ترمیم مو برای چه افرادی مناسب است ؟

ترمیم مو یک فرآیند نوین و جدید می باشد که بیشتر برای آن دسته از افرادی که نمی توانند کاشت مو انجام دهند بیشتر مطرح شده است در ترمیم مو، موهایی که برای استفاده انتخاب می شود هم رنگ و هم جنس موهای فرد بوده و یا نزدیک ترین و شبیه ترین موها به آن می باشد که به روش های مختلف برای فرد کاشته می شود.

علاوه بر این در سال 2016 پس از ارتقاء این تکنیک و روش درمانی به جز مطالبی که در بالا ذکر شد ، از به روز ترین فناوری دنیا به نام نوتریوم استفاده می شود.

تکنیک ترمیم مو Micro HRT

این روش هم برای آقایان و هم برای بانوان در طول یک جلسه قابل انجام می باشد که با ظاهر ، فرق سر و خط رویشی کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه عارضه ای انجام می شود ، به گونه ای که آشنایان شخص درمان شده از بازگشت چهره ی فرد به حالت گذشته اش شگفت زده خواهند شد.

این تکنیک جدیدترین و بهترین تکنیک ترمیم مو در جهان است و از نظر علمی ، بهداشتی و شرعی کاملا مورد تأیید می باشد .

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *