قیمت و هزینه تزریق ژل در تبریز

هزینه تزریق ژل در تبریز

تزریق ژل در تبریز

عمل تزریق ژل تفاوت‌های زیادی با بوتاکس و سایر عمل‌های جوانسازی پوست دارد. از این رو، هزینه‌ها و نحوه عمل تزریق ژل کاملا متفاوت بوده و عوامل زیادی در تعین هزینه‌ها موثرند.

ژل‌ها موادی موقتی هستند که بسته به تشخیص پزشک و عمق چین و چروک‌ها به پوست تزریق می‌شوند.

اگر به دنبال یک راهکار مناسب برای از بین بردن چین و چروک‌های پوست خود هستید با ما همراه باشید تا یکی از بهترین روش‌های کلینیکال را به شما معرفی و عوامل موثر در تعیین قیمت آن را بیان کنیم.

 جهت مشاوره رایگان و دریافت نوبت برای تزریق ژل و بوتاکس در کلینیک دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

آدرس مطب: شهرک پرواز – روبروی کلانتری- نبش چهار راه-ساختمان ۷ آسمان -طبقه ۴ 

 

توجه توجه:

برای انجام تزریق ژل در کلینیک تبریزپوست از سایت دکتران نوبت دریافت کنید و 10 درصد تخفیف بگیرید.

دریافت نوبت از سامانه ویزیت آنلاین شبانه روزی دکتران 

بیشتر بخوانید:

 

عوامل موثر در هزینه تزریق ژل

تزریق ژل جزو بهترین روش‌های کلینیکال برای از بین بردن چین و چروک‌های پوستی می‌باشد.

این ژل‌ها حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آن‌ها آبرسانی به پوست و جوانسازی آن است.

عوامل موثر در هزینه تزریق ژل

این ژل‌ها به طور موقتی به پوست تزریق می‌شوند تا عملکرد این ۳ نوع ماده را در بدن بهبود بخشند.

سوالات متداولی در خصوص تزریق ژل به صورت پرسیده می‌شود که یکی از آن‌ها هزینه تزریق است. از این رو، قصد داریم تا در ادامه چند مورد تاثیرگذار بر قیمت تزریق ژل را معرفی می‌کنیم.

1-نوع ژل تزریقی

ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی خاص خود هستند. این ژل‌ها شامل ژل رستیلن، ژوویدرم، اسکالپترا، هیلافرم، رادیس و کاپتیک می‌شوند که ماندگاری هریک متفاوت است.

ژل‌های رستیلن از مواد غیرحیوانی ساخته شده و میزان ماندگاری آن‌ها بین ۶ الی ۱۲ ماه است.

ژل‌های ژوویدرم نیز مانند رستیلن‌ها برای جوانسازی پوست کاربرد دارند و نزدیک ۱ الی ۲ سال می‌توانند بر روی پوست بمانند.

هزینه تزریق این ژل‌ها بستگی به مقدار استفاده و میزان ماندگاری متفاوت بوده و بین ۹۰۰/۰۰۰ الی ۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان متغیر می‌باشد.

توجه داشته باشید که هرگز برای تزریق ژل به کلینیک‌های غیر معتبر و آرایشگاه‌ها مراجعه نکنید.

درست است که هزینه تزریق ژل در برخی از کلینیک‌ها ارزان است، اما این دلیل نمی‌شود که کیفیت کار بالا باشد.

متاسفانه، ژل‌های تقلبی به طور فله‌ای در بسیاری از مناطق کشور به صورت بازار سیاه با قیمت‌های ارزان فروخته می‌شود. از این رو، هرگز به کلینیک‌های و آرایشگاه‌های نامعتبر اعتماد نکنید.

2-تاثیر مقدار مورد نیاز در هزینه تزریق ژل

یکی از مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت تزریق ژل، میزان مورد نیاز برای تزریق می‌باشد. طبیعتا، مقدار مورد نیاز نقاط مختلف صورت جهت تزریق متفاوت بوده و همین امر بر قیمت آن تاثیر گذاشته است.

به طور مثال، لب‌ها به دلیل حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیادی ندارند و اصولا ۱ سی‌سی کافی است. اما، گونه‌ها به دلیل وسعت بیشتر خود نیاز بیشتری به ژل دارند. بنابراین، هر چه مقدار بیشتری ژل به بدن تزریق شود هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد؛ چرا که پزشک مجبور است وقت بیشتری برای تزریق بگذارد و دستمزد بالاتری هم می گیرد و مواد مصرفی بیشتری هم استفاده می شود.

3-ماندگاری تزریق ژل

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه تزریق ژل، میزان ماندگاری آن است.

ژل‌های تزریقی به دلیل موقتی بودن خود محبوبیت زیادی نزد مردم دارند؛ چراکه در صورت پشیمانی می‌توانند با تزریق آنزیم بلافاصله آن را از بین برده و نواحی تزریق‌ شده را به حالت اولیه بازگردانند.

میزان ماندگاری ژل‌ها معمولا بین ۶ الی ۲ سال است و اگر به درستی مراقبت شوند حتی بیشتر هم عمر می‌کنند. طبیعتا، هر چه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

توصیه می‌شود تا حد امکان از ژل‌های دائمی استفاده نکنید. ژل‌های دائمی به دلیل‌ آنکه جذب پوست می‌شوند، در صورت پشیمانی خیلی سخت از بین می‌روند و ممکن است نواحی تزریق‌شده دیگر مثل حالت قبل نشوند. اما، ژل‌های موقتی بدون هیچی عوارضی به راحتی از بین می‌روند و در صورت نارضایتی افراد تنها با تزریق محلول‌های خاص ظرف چند روز خاصیت خود را از دست می‌دهند.

4-دستمزد پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه تزریق ژل دستمزد پزشک و خدمات کلینیک است. معمولا، قبل از انجام عمل پزشک و بیمار یک جلسه همدیگر را ملاقات می‌کنند تا از انتظارت هم مطلع شوند.

تزریق ژل در تبریز

پزشک نوع پوست بیمار را بررسی و مطابق با آن بهترین گزینه را برای درمان تجویز می‌کند. ممکن است به دلیل وسعت ناحیه مورد نظر، پزشک چند جلسه درمانی را تجویز کند تا خطری بیمار را تهدید نکند.

در برخی از مواقع ممکن است حجم ژل‌های تزریقی زیاد باشند که پزشک نمی‌تواند در یک جلسه آن را به منافذ پوست تزریق کند؛ از این رو، ۱ الی ۲ جلسه دیگر را تجویز کرده تا فرایند عمل به خوبی طی شود.

در حالت کلی و با در نظر گرفتن خدماتی که کلینیک ارائه می‌دهد، دستمزد پزشک و کلینیک به ازای هر سی سی حدود یک میلیون تومان الی 3 میلیون تومان می‌شود.

5-مراقبت‌های بعد از عمل

مراقبت‌های بعد از عمل نیز در هزینه تزریق ژل تاثیرگذارند. ممکن است برای کاهش تورم و کبودی ناشی از عمل، پزشک داروهای تقویتی مختلفی تجویز کند.

توجه داشته باشید که مصرف این داروها واجب بوده و در صورت عدم استفاده روند بهبودی به تاخیر می‌افتد. همچنین، برای شادابی و جوانسازی پوست بهتر است از کرم‌های مرطوب‌کننده نیز استفاده شود که این موضوع می‌تواند در هزینه‌های تزریق موثر باشد.

بسیاری از افراد در انتخاب روش‌های جوانسازی پوست دچار سردرگمی شده و نمی‌دانند که از بین چندین روش موثر کدامیک را انتخاب کنند. برای این کار بهتر است به پزشکان و کلینک‌های معتبر  مراجعه کرده تا پس از معاینه، بهترین روش را به شما معرفی کنند.

تزریق ژل جزو بهترین گزینه‌های درمانی بوده و اغلب پزشکان آن را تجویز می‌کنند. هزینه این روش، بستگی به عوامل مختلفی دارد و دستمزد پزشک، ماندگاری ژل، میزان تزریق و غیره بر آن تاثیرگذار هستند.

 

بیشتر بخوانید: تزریق فیلر زیر چشم برای برطرف چروک و گودی زیرچشم

قیمت و هزینه تزریق ژل در کلینیک تبریزپوست

هزینه ژل لب

معمولا برای حجم سازی لب از نیم الی ۲ سی سی ژل مورد نیاز است و ژل های ساخت کشورهای اروپایی که دارای مجوز از وزارت بهداشت باشند به ازای هر یک سی سی از یک میلیون تومان الی 2میلیون تومان متغیر است.

هزینه ژل گونه

برای برجسته سازی گونه ها معمولا از یک و نیم الی 2 سی سی برای هر سمت ژل مورد نیاز است. و هزینه تمام شده برای برجسته سازی گونه ها بسته به تعداد و نوع ژل تزریق شده، از یک میلیون تومان شروع می شود.

هزینه ژل زیر چشم

معمولا برای پر کردن گودی زیر چشم و ترمیم ناودان اشکی حدود یک سی سی فیلر اروپایی مخصوص این ناحیه تزریق می شود که هزینه تمام شده حدود دو میلیون الی سه میلیون است.

هزینه ژل زاویه فک

جهت برجسته سازی و فرم دهی در افرادی که به این عمل زیبایی نیازمندند، حدود 1 الی 3 سی سی فیلر نیاز است و هزینه کلی بر حسب مقدار و نوع ژل تزریقی، از حدود یک میلیون تومان آغاز می شود.

هزینه ژل خط خنده

برای ترمیم خطوط خنده از یک الی 2 سی سی ژل مورد نیاز است که قیمت تمام شده کلی بسته به نوع و مقدار ژل مصرف شده، از حدود یک میلیون تومان شروع می شود.

ساعت کار درمانگاه تبریزپوست: 4 تا 8 عصر

اینستاگرام تبریز پوست: https://www.instagram.com/tabrizpoost/

 

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *