لیفت ابرو و پیشانی در تبریز


درباره لیفت ابرو و پیشانی

لیفت ابرو و پیشانی با نخ روشی ساده با نتایج بسیار درخشان است که نه تنها موجب بالا رفتن ابروها می شود بلکه چین و چروک موجود بر روی پیشانی و خطوط اخم را نیز برطرف می نماید.

بالا بردن و لیفت ابرو با نخ در واقع علاوه بر جوانسازی چهره شما، صورت را از حالت ناراحت و اخمو خارج نموده و موجب شادابی چهره می شود. چشم ها همچنین با انجام این روش درشت تر از قبل دیده شده و در نتیجه چهره فرد زیباتر می شود.

 جهت مشاوره رایگان و انجام لیفت ابرو و پیشانی در کلینیک تبریز پوست دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

لیفت ابرو با نخ

ابروها در فرایند بالا رفتن سن و شل شدن پوست، حالت افتادگی پیدا کرده و به سمت پایین مایل می شوند که این امر در نهایت موجب افتادگی پلک بالا نیز می شود.

به دنبال این کار پلک بالا بر روی چشم افتاده و این امر موجب تنگ شدن میدان دید می شود بنابراین نه تنها با روش اندوتاین ابروها بالاتر رفته، چین و چروک ها برطرف شده و چشم ها درشت تر می شود بلکه میدان دید نیز بازتر شده و با این کار از خستگی چشم ها در طولانی مدت جلوگیری به عمل می آید.

لیفت پیشانی با جراحی

در این روش ابتدا در یک جلسه ، پزشک با معاینه دقیق اجزای صورت فرد ارزیابی لازم را بعمل می اورد و روش مناسب برای این کار را انتخاب می کند تا با انجام ان به دیگر اجزای صورت خللی ایجاد نشود. حتی می شود این عمل بالا کشیدن پوست راهمزمان با سایر جراحی های صورت انجام داد و هیچ مشکلی برای فرد نداشته باشد .

بعد از بیهوشی کامل پزشک برشی بر روی پیشانی فرد ایجاد می کند در محل رویش موها و از ان ناحیه پوست را از استخوان جدا می کند . عضلات پایین کشنده ابروها را خارج می کند و پوست را می کشد .بعد از میزان کشیدگی لازم مجددا پوست را به استخوان می دوزد و اضافه ان را برش می دهد .

به دلیل اینکه محل برش از ناحیه رویش مو می باشد با رویش مجدد موها اسکار ناشی از ان کاملا محو می شود و خللی به زیبایی فرد وارد نمی کند .

بعضی از متخصصین به روش اندوسکوپیک نیز این عمل را انجام می دهند به طوری که در ان یک میله که دوربین دارد به زیر پوست وارد می کنند و از طریق ان ارزیابی لازم به عمل می اید و پزشک به راحتی می تواند محل برش را تنظیم کند و بعد از برش پوست از استخوان مجدد همان کارها را انجام دهد .

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *