قیمت و هزینه لیفت ابرو در تبریز

لیفت-ابرو

لیفت ابرو چیست؟

لیفت ابرو روشی برای خلاصی از شر خطوط اطراف چشم یا چین و چروک پیشانی است که موجب میشود چهره شما شاداب‌ تر و جوان‌تر دیده شود. اگر شما هم به این روش جوان سازی پوست علاقه دارید، احتمالاً می‌ خواهید بدانید که لیفت ابرو چقدر هزینه دارد.

جراحی‌ های زیبایی اغلب هزینه بالایی دارند؛ اما روش‌های غیر جراحی جایگزین برای آنها معمولاً مقرون بصرفه‌ تر هستند.

لیفت ابرو نیز روشی است که از این قاعده مستثنی نیست. با اینکه نتایج حاصل از لیفت ابرو معمولاً ما بین ۶ الی ۱۲ ماه ماندگاری دارند و برای تداوم تأثیر گذاری این روش نیاز به تکرار درمان خواهد بود، اما هزینه‌های کمتری را شامل شده و عوارض کمتری به دنبال دارند.

جهت مشاهده نمونه کارهای ما اینستاگرام ما را دنبال کنید.

www.instagram.com/tabrizpoost/

قیمت و هزینه لیفت ابرو با روش‌های غیر جراحی

لیفت ابرو بدون جراحی به عنوان یک روش جایگزین پرطرفدار، آسان و مهمتر از همه، ایمن و بی خطر برای روش سنتی لیفت ابرو با جراحی شناخته میشود.

با اینکه عوارض جانبی ناشی از جراحی لیفت ابرو چندان هم شایع و رایج نیست، اما به دلیل احتمال بروز جای زخم یا اسکار دائمی، عفونت و فلج عصبی ناشی از این جراحی‌ها، میلیون‌ ها نفر در سراسر جهان به دنبال راه حلی غیر تهاجمی با هزینه‌ ای منطقی‌ تر و مناسب‌تر هستند.

هزینه لیفت ابرو با نخ در تبریز

از جمله فاکتورهای اصلی تعیین کننده هزینه لیفت ابرو با نخ تعداد و نوع نخ‌های مورد استفاده در این روش است. این روش درمانی قابل تنظیم طبق نظر شخص مراجعه کننده بوده و به همین دلیل در هر بیمار به تعداد واحد و یکسانی از نخ نیاز نیست.

لیفت ابرو با برخی از انواع نخ‌های لیفت به آموزش‌های پیشرفته نیاز دارد و از سوی دیگر به زمان بیشتری نیز برای انجام عمل با آنها نیاز است که این عوامل موجب دستیابی به بهترین نتایج شده و در عین حال هزینه بالاتری نیز خواهد داشت.

 

هزینه لیفت ابرو با نخ در کلینیک دکتر صابر هر نخ 700 هزار تومان می باشد و در کل برای لیفت دوطرفه 4 تا 6 نخ لازم است.
جهت دریافت وقت در کلینیک دکتر صابر با شماره 09305500380 تماس بگیرید .

ساعت کار درمانگاه: هر روز از ساعت 4 تا 8

هزینه لیفت ابرو با بوتاکس

هزینه لیفت ابرو با بوتاکس بر اساس تعداد واحد تعیین میشود و این امر کاملاً به تعداد واحدی که تزریق شده بستگی خواهد داشت.

در اکثریت موارد، تزریق حداقل ۲۰ واحد بوتاکس برای لیفت ابرو نیاز خواهد بود. تغییرات و تأثیرات ناشی از تزریق بوتاکس به طور کلی در عرض ۶ ماه از بین میروند. بنابراین ممکن است بخواهید لیفت ابرو با بوتاکس را مجدداً انجام دهید. تعداد دفعات تزریق بوتاکس برای بالا کشیدن ابرو بر این هزینه مؤثر است.

از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت لیفت ابرو با بوتاکس می‌توان به برند بوتاکس، مهارت و تجربه پزشک، نوسانات ارزی و محل انجام بوتاکس (موقعیت قرارگیری مطب یا کلینیکی که در آن تزریق انجام می‌شود) اشاره کرد.

 

 

هزینه جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو با عمل آندوسکوپی، لیفت ابرو با تکنیک باز (تاجی)، لیفت ابرو به وسیله لیفت شقیقه یا لیفت تمپورال و لیفت ابرو از طریق برش Hairline (خط رویش مو) تکنیک‌های مختلفی هستند که برای جراحی لیفت ابرو استفاده می‌شوند.

خطوط عمیق در پیشانی، میزان پرپشتی ابروها، میزان نامتقارن بودن ابروها، ارتفاع پیشانی، موقعیت خط رویش مو، رنگ و تراکم مو و مدل ابروی ذاتی هر بیمار همگی جزو عواملی هستند که در تعیین بهترین و مناسب‌ترین تکنیکی که میتوان برای هر بیمار استفاده کرد، نقش مؤثری دارند.

هزینه بالا کشیدن ابرو با جراحی می تواند بسیار متغیر باشد. هزینه کلی لیفت ابرو با جراحی شامل حق الزحمه یا دستمزد جراح، هزینه تسهیلات، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه لوازم جراحی و مراقبت های قبل و بعد از عمل خواهد بود.

اما بیشتر افرادی که جراحی لیفت ابرو انجام داده اند معتقدند که این عمل جراحی ارزش صرف هزینه و زمان را ندارد، چرا که مشکلات متعددی اعم از آسیب عصبی موقتی یا طولانی مدت در اطراف محل برش جراحی، اسکارهای قابل رویت، برجستگی بیش از حد ابروها، عدم تقارن محرز ابروها یا اختلال در بستن کامل پلک از جمله مواردی هستند که با انجام این جراحی احتمال بروز آنها وجود دارد. ریزش مو در اطراف محل برش نیز از جمله عوارضی است که ممکن است در پی این جراحی‌ها رخ دهد.

هزینه‌ی این روش نسبت به روش‌های غیر جراحی لیفت ابرو بسیار بیشتر می‌باشد. همچنین اثر لیفت ابرو ممکن است تا یک دهه ماندگاری داشته باشد؛ اما این امر دائمی نبوده و پوست با افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد و در نتیجه احتمالاً فرد به جراحی مجدد نیاز داشته باشد.

 

عوامل مؤثر بر قیمت و هزینه لیفت ابرو

قیمت و هزینه لیفت ابرو (که گاهاً به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته میشود) ممکن است بسته به برخی عوامل بسیار متفاوت باشد.

هزینه کلی لیفت ابرو شامل دستمزد متخصص زیبایی، امکانات مطب، هزینه روش بیهوشی، لوازم جراحی و مراقبت های قبل و بعد از عمل میشود.

این عوامل تعیین خواهند کرد که لیفت ابرو برای شما چه هزینه‌ای خواهد داشت.

میزان مهارت و اعتبار پزشک متخصص زیبایی

انتخاب جراح پلاستیک معتبر دارای گواهینامه بورد تخصصی موجب خواهد شد تا شما بهترین نتایج در کنار کمترین احتمال بروز عوارض را داشته باشید.

از اینرو، دستمزد یا حق الزحمه جراحان بر اساس سطح اعتبار، میزان تجربه و مهارت و میزان تقاضا برای خدمات آنها، متفاوت خواهد بود.

مکانی که لیفت ابروی شما در آن انجام می‌شود

برخی از جراحان پلاستیک عمل لیفت ابرو را در بیمارستان انجام می‌ دهند که این امر موجب افزایش هزینه‌ های شما خواهد شد. اما از سوی دیگر، چنانچه شما به بیماری خاصی مانند بیماری قلبی یا دیابت مبتلا باشید، عمل شدن در بیمارستان آرامش خاطر بیشتری برای شما بهمراه خواهد داشت. اما از طرف دیگر، برای کمتر کردن هزینه، شما میتوانید به سراغ جراح پلاستیکی بروید که لیفت ابرو را در مطب خود انجام میدهد.

میزان سختی یا پیچیدگی عمل

لیفت ابرو به طور کلی عملی است که با لیفت کردن پوست موجب صاف شدن خطوط پیشانی و بلند کردن ابروهای افتاده میشود. با این حال، اندازه و محل برش در هر عمل متفاوت بوده و برخی از تکنیک‌ های مورد استفاده در این عمل شاید از برخی دیگر تهاجمی‌تر باشند.

انتخاب هر کدام از این تکنیک‌ها بر اساس عمق چین و چروک پوستی شما، به صلاحدید پزشک شما بستگی دارد که ببیند کدام روش نتایج بهتری بدست میدهد.

پر پشتی ابروها، میزان عدم تقارن ابروها، ارتفاع پیشانی و میزان افتادگی پوست همگی از عواملی هستند که در انتخاب تکنیک عمل مؤثرند و در نتایج زیبایی شناختی عمل شما تأثیرگذار خواهند بود.

معمولاً روش‌های غیر جراحی هزینه کمتری نسبت به روش‌های انجام شده با جراحی دارند. روش‌های غیر جراحی علاوه بر پیچیدگی کمتر، نیازی به بیهوشی نداشته و هزینه کمتری نیز دارند.

هزینه‌های اضافی مراقبت قبل و بعد از عمل

با اینکه لیفت ابرو یک عمل رایج و سرپایی است، اما باز هم به اقدامات مراقبتی قبل و بعد از عمل نیاز دارد. پس از تعیین هزینه دقیق عمل خود توسط جراح، از او بپرسید که این هزینه شامل مشاوره قبل از جراحی، قرار ملاقات‌ های بعدی، داروهای مسکن و آنتی بیوتیک برای کنترل خطر عفونت نیز میشود یا خیر.

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *