ترمیم مو به روش HRT در تبریز

 هر آنچه که باید در مورد ترمیم مو به روش HRT بدانید

افراد زیادی هستند که با مشکل ریزش مو و به تدریج با خالی شدن سطح سر خود مواجه میشوند .اغلب کسانی که دچار این مشکل می شوند تمایل به کاشت مو دارند ولی به دلایل مختلفی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند و یا اصلا از بانک موی مناسبی برخوردار نیستند .تنها راه حل برای موهای آنها ترمیم مو به روش HRT میباشد که در ادامه راجع به آن توضیح میدهیم .

جهت مشاوره رایگان و انجام خدمات زیبایی در مرکز زیبایی تبریز پوست دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

ترمیم مو به روش HRT چیست؟

HRT یک شبکه نازک و نامریی بوده که کاملا شبیه سازی شده به پوست سر و با خط رویش و فرق کاملا طبیعی است ،به طوری که با موی خود فرد غیر قابل تشخیص می باشد . ترمیم مو به روش HRT برای تمامی افرادی که با هر نوع بانک مو مناسبی برخوردار نیستن انجام میشود .

ترمیم موی سر

این شبکه توسط کراتین های گیاهی که کاملا بهداشتی و استاندارد بوده روی سطح سر فیکس می شود .عمر مفید ترمیم مو با این روش ۲ الی ۳ سال معمولا میباشد . (البته بستگی به شرایط و نحوه مراقبت های فرد دارد) .

مزایای ترمیم مو به روش HRT

۱. بدون جراحی و عوارض جانبی آن میباشد.
۲. بدون نیاز به بانک موی شخص بوده و تمامی افراد با جنسیت و بدون محدودیت سنی میتوانند انجام بدهند .
۳. دوران نقاهتی ندارد و فرد بلافاصله پس از انجام ترمیم مو HRT میتواند به فعالیت های روزمره خود از جمله :حمام ،استخر ،باشگاه ،کار و…بپردازد .
۴.ا ز انواع برس ، سشوار ،اتو مو ،بابلیس و…می توان برای حالت دادن به موها استفاده کرد .
۵. به دلیل طبیعی بودن کامل موها استفاده از مواد رنگ کننده ،دکلره ،فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و…) کاملا راحت است .
۶. پس از ترمیم فرد میتواند به فعالیت های روزانه از قبیل :استخر ،حمام ،کار ،….و سایر تحرکات کششی و ورزشی بپردازد .
۷. ترمیم مو نهایتا در ۱ روز و ۱ جلسه انجام میشود و ترمیم بسیار راحت و آسان توسط خود فرد قابل انجام بوده و نیازی به جلسات مکرر نمی باشد .

هزینه ترمیم مو به روش HRT

همانطور که می دانید هزینه ترمیم مو در روش های مختلف و همچنین در مراکز مختلف متفاوت می باشد و هزینه ترمیم مو به عوامل خاصی بستگی دارد که به تعدادی از مهمترین آنها اشاره می کنیم
این موضوع را بدانید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست هزینه ترمیم مو مشخص است و هزینه هایی که به گفته مریضان پایین اسن غیر طبیعی می باشد زیرا مراکز غیر مجاز برای پایین آوردن هزینه ترمیم مو از الیاف های درجه ۲ استفاده میکنند و این الیاف ها را جای موهای طبیعی معرفی می کنند.

این مراکز از دیگر فعالیت هایی که برای پایین آمدن هزینه ترمیم مو استفاده میکنند ، استفاده از تکنسین های کارورز و آرایشگرهای تازه کار به جای گریمور است

مهمترین کارهایی که مراکز غیر مجای جهت پایین آمدن هزینه ترمیم مو میکنند استفاده از ابزار و وسایل تقلبی و درجه ۳ است که این موضوع رابطه مستقیم با سلامتی فرد دارد که بسیار خطرناک است.