آشنایی با انواع کرمهای مرطوب کننده پوست

انواع کرمهای مرطوب کننده پوست

کرمهای مرطوب کننده  آردن، اون، الارو، اوریاژ، بایودرما، بتیس، بل کلینیک، دکتر ژیلا، سینره، سی گل، کورپورسانو، لد و SVR با چربی کنترل شده و مناسب بسته به نوع پوست، جهت مرطوب نگهداشتن پوست بکار می روند.

انواع کرمهای مرطوب کننده به ترتیب الفبا شامل:

آردن

کرم مرطوب کننده کلاژن پوست خشک آردن:

مناسب جهت افراد با پوست خشک/ جهت مرطوب نگهداشتن پوست و محافظت از آن در برابر خشکی و آلودگی هوا/ محتوی کلاژن و روغن دانه انگور/ حاوی مواد مرطوب کننده موثر مانند اوره، لاکتات سدیم و گلیسرین/ همرا با ویتامینهای A, C, E و دکسپانتنول.

کرم مرطوب کننده پوستهای بسیار خشک آردن Urea5%:

مخصوص صورت/ مناسب جهت افراد با پوست بسیار خشک/ فاقد اسانس/ حاوی 5 درصد اوره / محتوی فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده پوست: سرامید، فسفولیپید، اسید هیالورونیک، لاکتات سدیم و اسکالن/ حاوی ویتامینهای E و دکسپانتنول.

کرم مرطوب کننده پوستهای بسیار خشک آردن Urea10%:

جهت کاهش ضایعات ناشی از خشکی پوست آرنج، زانو و کف پا/ فاقد اسانس/ حاوی 10 درصد اوره / محتوی فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده پوست: سرامید، فسفولیپید، اسید هیالورونیک، لاکتات سدیم و اسکالن/ حاوی روغن آووکادو، گلیسین سویا و ویتامینهای E و دکسپانتنول.

 کرم مرطوب کننده کلاژن پوست معمولی آردن:

مناسب جهت افراد با پوست معمولی/ جهت مرطوب نگهداشتن پوست و محافظت از آن در برابر خشکی و آلودگی هوا/ محتوی کلاژن / حاوی اسید هیالورونیک و اسکالن/ همرا با ویتامینهای C, E و دکسپانتنول.

کرم مرطوب کننده پوست چرب آردن:

مناسب جهت افراد با پوست چرب و آکنه ای/ فاقد چربی( Oil Free)/ جهت مرطوب نگهداشتن پوست و محافظت از آن در برابر خشکی و آلودگی هوا/ محتوی هیدروکسی پرولین، سدیم لاکتات اوره و گلیسرین/ همرا با ویتامینهای C, E و دکسپانتنول.

کرم وازلین آردن:

مناسب برای انواع پوستها/ جهت نرم نمودن پوست بدن/ فاقد لانولین و اسانس/ حاوی گلیسرین.

اون

کرم مرطوب کننده قوی پوست اون:

مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک/ حاوی آب اون، عوامل شبیه لیپوموسین، چربیهای سه گانه( اسید های چرب، استرول و سرامید) و عوامل مرطوب کننده/ جلوگیری از تبخیر آب پوست.

کرم مرطوب کننده ملایم پوست اون:

مناسب پوستهای حساس نرمال و مختلط / حاوی آب اون، عوامل شبیه لیپوموسین، چربیهای سه گانه( اسید های چرب، استرول و سرامید) و عوامل مرطوب کننده/ جلوگیری از تبخیر آب پوست.

کلد کرم( Cold Cream) اون:

مناسب پوستهای خشک و خیلی خشک/ نرم کننده، ضد التهاب و مرطوب کننده/ التیام بخش و ضد خارش/ با چربی کم/ محافظ لایه هیدرولیپیدیک/ مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان. طرز مصرف: دو بار در روز روی پوست استفاده شود.

پن کلد کرم( Cold Cream) اون:

مناسب پوستهای خشک ، حساس، آتوپیک و افراد مسن/ از بین برنده خشکی پوست/ قدرت کف کنندگی بالا، حفظ PH پوست/ مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان/ فاقد لانولین. طرز مصرف: روزانه و به دفعات مورد نیاز استفاده شود.

الارو ( Ellaro)

کرم مرطوب کننده مغذی الارو حاوی پرو ویتامین B5 :

تقویت کننده پوست، بسیار مغذی و حاوی پروویتامین B5 / ضد چروک و جوان کننده پوست و حاوی ماده فعال کننده ساخت کلاژن/ نرم کننده و آبرسان قوی/ حاوی عصاره های موثر و روغن های مغذی گیاهی/ احیا کننده و شاداب کننده پوست/ حاوی آنتی اکسیدان و محافظت کننده پوست در برابر رادیکالهای آزاد. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست خشک و تمیز صورت و گردن مالیده شود.

کرم مرطوب کننده الارو حاوی ویتامین E :

حاوی ویتامین E، آنتی اکسیدان و ضد رادیکالهای آزاد/ هیدراته کننده و آبرسان قوی پوست/ شفاف کننده و جوان کننده پوست/ پیلینگ بسیار ملایم، از بین برنده سلولهای مرده پوست/ مغذی، نرم کننده و آرامش دهنده سلولهای پوست/ حاوی عصاره های صددرصد گیاهی برای حفظ رطوبت و نرمی پوست با ماندگاری طولانی. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست خشک و تمیز صورت و گردن مالیده شود.

اوریاژ

کرم مرطوب کننده هیدراکریستال( HYDRACRISTAL) اوریاژ:

ایجاد حداکثر رطوبت همراه با شفافیت پوست/ بازسازنده، التیام بخش و طراوت دهنده/ افزایش جذب آب و کمک به حفظ آن در سلول/ قابل استفاده در زیر آرایش. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم مرطوب کننده اکستریم ( EXTREME) اوریاژ:

مرطوب کننده قوی و محافظ پوست/ مناسب برای پوستهای اتوپیک و خشکی های مفرط پوست/ حاوی امگا 3 و 6 بسیار مغذی برای پوست های خیلی خشک/ محافظ و بازسازنده پوستهای تحریک شده. طرز مصرف: یک تا دو بار در روز روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم مرطوب کننده گزموز (XEMOSE Cream) اوریاژ:

کرم مرطوب کننده و التیام بخش قوی/ تقویت سد محافظتی طبیعی پوست/ پوست خیلی خشک و مستعد آتوپی/ مناسب برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان.

کرم پودر رزلیین(ROSELIANE) اوریاژ:

مرطوب کننده و ضد سرخی/ با خاصیت پوشانندگی مشابه کرم پودر/ در دو رنگ بژ روشن و بژ طلایی.

بایودرما

کرم مرطوب کننده اتودرم Nutritive بایودرما:

کرم مغذی و مرطوب کننده اختصاصی برای صورتهای خشک و کم آب/ بازسازنده لایه هیدرولیپیدیک پوست/ التیام بخش/ افزایش تحمل پذیری پوست با ترکیب انحصاری DAF / قابل استفاده به عنوان پایه آرایش. طرز مصرف: صبح و شب استفاده شود.

کرم مرطوب کننده اتودرم (Atoderm) بایودرما:

مرطوب کننده و محافظ آب پوست/ مناسب پوستهای خیلی خشک، حساس و تحریک پذیر/ تسکین خارش و جلوگیری از احساس سوزش/ پیشگیری از نفوذ مواد آلرژی زا به پوست و ضد عوامل محرک / رفع هرنوع خشکی حتی در اگزمای ناشی از حساسیت به بدلیجات، شوینده ها و…/ مناسب صورت و بدن. طرز مصرف: روزانه یک یا چندین بار در صورت نیاز روی پوست تمیز استفاده شود.

Milk مرطوب کننده اتودرم (Atoderm) بایودرما:

مرطوب کننده و محافظ آب پوست/ مناسب پوستهای نرمال تا خشک، حساس و تحریک پذیر/ تسکین خارش و جلوگیری از احساس سوزش/ پیشگیری از نفوذ مواد آلرژی زا به پوست و ضد عوامل محرک / رفع هرنوع خشکی حتی در اگزمای ناشی از حساسیت به بدلیجات، شوینده ها و…/ مناسب صورت و بدن. طرز مصرف: روزانه یک یا چندین بار در صورت نیاز روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم مرطوب کننده اتودرم (Atoderm P.o Zinc) بایودرما:

کرم مرطوب کننده و ترمیم کننده، التیام بخش/ مناسب پوستهای خیلی خشک / تسکین خارش و جلوگیری از احساس سوزش و پیشگیری از ایجاد خراش های منجر به زخم/ مناسب حتی در موارد اگزمای ترشحی. طرز مصرف: روزانه یک یا چندین بار در صورت نیاز روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم سن سی بیو فورت(Sensibio Fort) بایودرما:

کرم مرطوب کننده، ضد التهاب و قرمزی/ کاهش سریع التهاب و قروزی شدید ناشی از آفتاب سوختگی، لیزر، پیلینگ، الکترولیز و اصلاح صورت و بدن/ مرطوب کننده و ترمیم کننده پوستهای تحریک شده وآسیب دیده به واسطه آووکادو و کنولا. طرز مصرف: روزانه 2 تا 3 بار روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم سن سی بیو دی-اس (Sensibio D.S) بایودرما:

کرم مرطوب کننده، ضد التهاب و ضد قارچ/ بهبود پوسته پوسته و قرمزی در نواحی چرب و تحریک شده و رفع درماتیت سبورئیک/ تنظیم کننده ترشح سبوم و براقی پوست صورت/ جلوگیری از رشد قارچ مالاسزیا به واسطه ترکیب ضد قارچ کلیمبازول و پیروکتون اولامین. طرز مصرف: صبح و شب روی محل مورد نظر مالیده شود.

کرم سن سی بیو ای.آر (Sensibio A.R) بایودرما:

کرم مرطوب کننده و ضد قرمزی سرشتی/ برای پوستهای سرخ و حساس به صورت سرشتی/ التیام بخش، ترمیم کننده و بازسازنده پوست/ افزایش مقاومت مویرگی/ حتی مناسب برای آکنه روزاسه. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز مالیده شود.

بتیس

کرم کالاندولا بتیس:

مخصوص پوستهای حساس/ نرم کننده و التیام بخش پوستهای حساس/ فاقد اسانس/ حاوی آلانتوئین و عصاره گل همیشه بهار.

بل کلینیک

کرم مرطوب کننده و آبرسان (روز) بل کلینیک (Hydra Plus Cream):

قابل استفاده برای هر نوع پوست/ برطرف کردن خشکی پوست، سختی، پوسته پوسته شدن و پیری زودرس. طرز مصرف: به مقدار نیاز روز روی پوست بمالید.

لوسیون مرطوب کننده و آبرسان (شب) بل کلینیک(Hydra Plus Essence):

قابل استفاده برای هر نوع پوست/ برطرف کردن خشکی پوست، سختی، پوسته پوسته شدن و پیری زودرس. طرز مصرف: به مقدار نیاز شب قبل از خواب روی پوست بمالید.

ماسک مرطوب کننده بل کلینیک(Hydra Plus Mask):

باعث رفع خشکی و پیری پوست شده و طراوت لازم را به آن می بخشد و برای انواع پوست مناسب است. طرز مصرف: لایه نازکی از ماسک بر روی پوست صورت و گردن بمالید و 15 تا 20 دقیقه بعد با تونیک مناسب پاک کنید و این عمل را هفته ای یک تا دوبار تکرار کنید.

دکتر ژیلا

کرم مرطوب کننده دکتر ژیلا (Moisturizing Cream):

مناسب برای پوستهای خشک و حساس/ با چربی مناسب/ با قدرت و کیفیت مرطوب کنندگی متمایز و فوق العاده. مقدار مصرف: روزانه چندین بار بسته به نیاز.

کرم مرطوب کننده Oil Freeدکتر ژیلا (Oil Free Moisturizing Cream):

مناسب برای پوستهای چرب/ با چربی کنترل شده/ با قدرت و کیفیت مرطوب کنندگی متمایز و فوق العاده/ در دو نوع رنگی و بدون رنگ. مقدار مصرف: روزانه چندین بار بسته به نیاز.

لوسیون مرطوب کننده بدن دکتر ژیلا( Body Moisturizing Cream):

برطرف کننده خشکی، خارش، درماتیت، اگزما و تحریکات جلدی در پوستهای نرمال تا خشک/ حاوی مواد امولینت و مرطوب کننده/ با پخش پذیری مناسب و جذب سریع روی پوست. مقدار مصرف: چندین بار در روز بسته به نیاز.

سینره

کرم مرطوب کننده صورت سینره(Moisturizing Cream):) مخصوص پوستهای چرب)

حاوی NMF برای ایجاد رطوبت موثر و عمیق به مدت طولانی/ تنظیم فعالیت غدد چربی پوست به علت وجود نیاسین آمید/ دارای ویتامینE و ویتامینA جهت جلوگیری از چین و چروک.

کرم مرطوب کننده صورت سینره(Moisturizing Cream):) مخصوص پوستهای خشک و معمولی)

حاوی NMF و روغن جوجوبا برای ایجاد رطوبت موثر و عمیق به مدت طولانی/ دارای ویتامینA ، آووکادو و مواد آنتی اکسیدان طبیعی جهت جلوگیری از چین و چروک/ حفظ رطوبت پوست در مقابل تعریق و شستشو.

سی گل

کرم مرطوب کننده سی گل:

مناسب برای پوستهای چرب و معمولی/ كرم مرطوب كننده فاقد لانولين سی گل محصولي ايده آل برای باز گرداندن طراوات و شادابی به پوست مي باشد/ اين كرم به واسطه نداشتن لانولين ،قابليت نفود بالائي داشته و با جذب سريع ،اثر چربی روي پوست باقي نمی گذارد لذا اين كرم برای پوستهای حساس و آلرژيك و نيز برای پوستهای چرب انتخاب مناسبی است. طرز استفاده: به دفعات در طی روز مي توان از اين كرم استفاده كرد.

کرم مرطوب کننده پوستهای بسیار خشک سی گل:

مرطوب کننده قوی پوستهای بسیار خشک/ بازسازی ترکهای ناشی از خشکی پوست/ التیام دهنده خارش، قرمزی و التهابات پوستی/ تغذیه کننده و آبرسان/ نرم و لطیف کننده پوست/ حاوی ده ماده متفاوت رطوبت رسان و ترمیم کننده و فاقد مواد محرک پوستی.طرز استفاده: به دفعات در طی روز مي توان از اين كرم استفاده كرد.

کورپورسانو

کرم مرطوب کننده صورت نارون کوهی کورپورسانو:

مناسب پوستهای چرب و مختلط/ تنظیم کننده چربی پوست و آبرسان/ موثر در درمان پوستهای جوش دار/ برطرف کننده منافذ باز پوست/ مرطوب کننده و بازسازی کننده پوست. طرز مصرف: روزی دو بار روی پوست تمیز مالیده شود.

کرم مرطوب کننده صورت Q10 کورپورسانو:

مناسب پوستهای نرمال تا خشک/ نرم کننده و شفاف کننده پوست/ رفع کک و مک سطحی پوست/ از بین برنده چروکهای ریز پوستی / محافظ در برابر مضرات آفتاب/ آبرسان سرشار از ویتامین C و E. طرز مصرف: روزی دو بار روی پوست تمیز مالیده شود.

کرم دست و صورت آلوئه ورا کورپورسانو:

آبرسان و مناسب انواع پوستها/ روشن کننده، شفاف کننده/ رفع کک و مک سطحی پوست/ از بین برنده چروکهای ریز پوستی / محافظت در برابر مضرات آفتاب. طرز مصرف: روزی 2 تا 3 بار روی پوست خیس مالیده شود.

کرم دست و صورت جودوسر کورپورسانو:

مناسب پوستهای نرمال تا خشک/ سفت کننده و جوان کننده پوست/ بالابرنده قدرت ارتجاعی پوست/ ترمیم کننده و ویتامینه پوست/ محافظ پوست در برابر عوامل محیطی. طرز مصرف: روزی 2 تا 3 بار روی پوست خیس مالیده شود.

لد(LED)

کرم مرطوب کننده صورت دواسکین(Duo Skin) لد:

برطرف کننده هر نوع خشکی سرشتی و اکتسابی پوست/ پیشگیری از التهاب و عفونت، التیام بخش و ضد رادیکالهای آزاد/ حفاظت از پوست با ایجاد لایه محافظ/ مناسب برای هرنوع پوست حتی پوستهای حساس و آلرژیک. طرز مصرف: روزی دو بار روی پوست تمیز مالیده شود.

SVR

کرم مرطوب کننده لیزانل مات (LYSANEL MAT) SVR:

مرطوب کننده قوی پوست چرب/ مات کننده پوست چرب/ تنظیم کننده چربی و مرطوب کننده قوی با دوام طولانی/ ضد التهاب و قرمزی پوست/ مناسب برای استفاده زیر آرایش. طرز مصرف: صبح و شب بر روی پوست چرب استفاده شود.

ژل مرطوب کننده لیزانل SVR:

تمیز کننده قوی پوست چرب/ مرطوب کننده قوی/ ضد التهاب و قرمزی پوست/ تمیز کننده عالی/ فاقد مواد قلیایی. طرز مصرف: با چند قطره آب بصورت کف درآورده پوست را با آن شستشو دهید.

کرم یا بوم گزریال  پی SVR:

مخصوص پوستهای خشک، سر و بدن که پوسته پوسته می شود و این حالت به صورت مزمن در آمده/ مرطوب کننده و آرامبخش/ از بین برنده پوسته و مانع پیدایش مجدد آنها/ تامین کننده چربی و رطوبت لازم پوست با اثر طولانی/ ایجاد لطافت و نرمی در پوستهای بسیار خشک. طرز استفاده: صبح و شب روی پوست استفاده شود.

کرم یا بوم گزریال کاپیلر SVR:

کرم مرطوب کننده برای پوست سر/ از بین برنده پوسته و شوره ناشی از خشکی و پینه سر/ قابل استفاده کودکان و بزرگسالان. طرز استفاده: زیر نظر پزشک استفاده شود.

کرم مرطوب کننده گزریال 50SVR:

مرطوب کننده قوی پوست/ مخصوص کف پاها، دستها، ناخن ها و آرنج/ درمان ترکهای ناشی از خشکی در پوست/ حاوی 60% عوامل فعال اساسی، اوره و AHA . طرز مصرف: صبح و شب محل مورد نظر را با آن ماساژ داده تا پوسته های اضافی به کمک سنگ پای طبی برطرف شود.

کرم مرطوب کننده گزریالین ویزاژ SVR:

نرم کننده و مرطوب کننده بسیار قوی با اثر طولانی/ مرطوب کننده پوستهای خشک کودکان و بزرگسالان/ تامین کننده چربی و رطوبت لازم پوست به مدت طولانی/ نرم کننده و ترمیم کننده سلولهای پوست با جذب سریع. طرز استفاده: استفاده مکرر روزانه همراه با ماساژ ملایم به منظور جذب آن.

کرم مرطوب کننده گزریال 50 اکستریم SVR:

مرطوب کننده قوی برای پینه های مقاوم/ مخصوص کف پاها، دستها، ناخن ها و آرنج/ درمان ترکهای ناشی از خشکی در پوست. طرز استفاده: بر روی موضع مورد نظر مالیده شود و با فشار ماساژ داده شود .

کرم مرطوب کننده گزریال 5 SVR:

مخصوص پوستهای خیلی خشک و حساس صورت/ مرطوب کننده و چرب کننده بسیار قوی با دوام طولانی/ مخصوص پوستهای آسیب دیده و خشک شده بر اثر مصرف مواد دارویی یا بدی آب و هوا/ مناسب برای استفاده زیر آرایش. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم مرطوب کننده گزریال 10 SVR:

کرم چرب کننده و مرطوب کننده بسیار قوی/ مخصوص پوستهای خشک و مستعد پینه/ مرطوب کننده سلولهای سطحی پوست/ ایجاد لطافت، نرمی و آرامش در پوست/ قابل استفاده کودکان و بزرگسالان. طرز مصرف: صبح و شب روی پوست تمیز استفاده شود.

کرم هیدراکوئیور(HYDRACUIVERE) SVR:

مخصوص پوستهای حساس و ملتهب کودکان و بزرگسالان/ تسکین دهنده، نرم کننده و مرطوب کننده پوست/ درمان کننده قرمزی، حساسیت، تحریکات پوستی و ترکهای پوست/ حاوی ترکیبات درمانی بسیار قوی با اثر ضد باکتری/ مکمل لوازم آرایش هنگامی که همراه با آن یک محصول ضد باکتری و آرامبخش مورد نیاز باشد/ مخصوص پوستهای بسیار لطیف. طرز استفاده: بر روی پوست صورت و بدن که بدقت تمیز شده مالیده شود.