آشنایی با انواع کرمهای لایه بردار و اسکراب

کرمهای لایه بردار و اسکراب

کرمهای لایه بردار و اسکراب

کرمهای لایه بردار و اسکراب آردن، اوریاژ، بل کلینیک، سینره، سی گل و کورپورسانو برای تمیز نمودن پوست و باز کردن منافذ پوستی به کمک ساینده های فیزیکی و رفع تدریجی دانه های سرسیاه صورت بکار می روند.

کرمهای لایه بردار به ترتیب الفبا شامل:

آردن

کرم لایه بردار ملایم ویتامینه AHA7% آردن:

مناسب جهت افراد با پوستهای معمولی/ جهت برداشتن لایه خارجی و کاهش چین و چروکهای سطحی پوست/ حاوی 7% اسیدگلیکولیک خالص/ تهیه شده برپایه اولئوزوم با خاصیت آزادسازی تدریجی مواد موثر/ محتوی عصاره بابونه و ویتامینهای A و E.

کرم لایه بردار آلفاهیدروکسی اسید AHA12% آردن:

مناسب جهت افراد با پوستهای معمولی/ جهت کاهش چین و چروکها و کمرنگ نمودن لکهای قهوه ای پوست/ حاوی 12% اسیدگلیکولیک خالص/ حاوی رتینول A با خاصیت تحریک فرایند تجدید ساختار لایه های پوست/ محتوی ویتامین C ، بیزابولول و ژل آلوئه ورا.

ژل لایه بردار آلفاهیدروکسی اسید AHA15% آردن:

مناسب جهت افراد با پوستهای چرب و جوش دار/ فاقد چربی (Oil Free) / جهت از بین بردن لایه شاخی و فرسوده پوست و نمایان ساختن لایه های جوان و تازه زیرین / حاوی 15% اسیدگلیکولیک خالص/ حاوی عصاره Tea Tree با خاصیت آنتی باکتریال/ سرشار از آربوتین با خاصیت روشن کنندگی / همراه با رتینول A ، ویتامین C ، بیزابولول و ژل آلوئه ورا.

کرم ساینده و اسکراب آردن:

جهت تمیز نمودن پوست و باز نمودن منافذ پوستی به کمک ساینده های فیزیکی/ رفع تدریجی دانه های سرسیاه/ محتوی اسید سالیسیلیک و آلانتوئین.

اوریاژ

کرم AHA هیسه اک اوریاژ:

لایه بردار ( حاوی AHA15%) بدون تحریک پوستی / درمان جوشهای سرسیاه، سرسفید و کاهش التهاب/ ضد جوش برای پوستهای چرب، جوشی و مختلط / ضد براقی پوست و تنظیم ترشح چربی در عمق پوست/ محافظ پوست در برابر آلودگی هوا و رادیکالهای آزاد/ ضد باکتری و ضد قارچ با اثر طولانی مدت. طرز مصرف: دو بار در روز استفاده شود.

ماسک لایه بردار هیسه اک اوریاژ:

پاک کننده عمیق منافذ پوست و رفع جوشهای سرسیاه/ حاوی 9 درصد AHA / ضد قارچ، ضد باکتری و ضد التهاب/ ضد براقی و تنظیم کننده ترشح غدد چربی/ روشن کننده و نرم کننده با دوکارآیی ماسک و اسکراب/ مناسب برای پوستهای چرب ، جوشی و مختلط. طرز مصرف: به عنوان ماسک: یک لایه نازک روی پوست صورت گذاشته شود و بعد از دو دقیقه بدون ماساژ دادن شسته شود. بعنوان اسکراب: روی پوست مرطوب با حرکت چرخشی ماساژ داده و سپس شسته شود.

ژل لایه بردار گماژ انتگرال (GOMMAGE INTEGRAL) اوریاژ:

لایه بردارملایم، پاک کننده و نرم کننده/ ژل پاک کننده عمیق منافذ پوست و جوش های سرسیاه/ تمیز کننده، نرم کننده و التیام بخش/ روشن کننده رنگ پوست. طرز مصرف: 1 تا2 بار در هفته با ملایمت روی پوست مرطوب صورت و یا بدن ماساژ دهید و سپس با آب بشویید.

بل کلینیک

کرم لایه بردار بل کلینیک ( Peeling Scrub Cream):

جهت پاکسازی عمیق و لایه برداری کنترل شده و ملایم سلولهای تخریب شده و مرده پوست / از بین بردن بافت آسیب دیده و جانشین کردن و بازسازی سلولهای جوان پوست. طرز مصرف: یک لایه نازک از کرم را به مدت 2 تا 3 دقیقه بسته به نوع پوست بر روی آن قرار دهید سپس با انگشتان به آرامی ماساز کنید و بعد با شیرپاک کن مناسب آن را پاک کنید.

سینره

ماسک اسکراب سینره:

مخصوص پوستهای چرب/ حاوی دانه های نرم اسکراب به منظور پاک سازی عمیق پوست/ از بین برنده جوش های سرسیاه. طرز مصرف: ماسک اسکراب را 3 بار در هفته مصرف نمایید.

سی گل

کرم آلفاسید سی گل:

مناسب انواع پوست/ لایه بردارسلولهای کدر و فرسوده/ کاهش دهنده چروکهای سطحی/ صاف کننده پوست/ کاهش دهنده جوشهای سرسیاه و آکنه.

کرم اسکراب سی گل:

دو عمل لایه بردارو پاک کنندگی را تواماً انجام می دهد/ منافذ پوست و جوشهای سرسیاه را پاک می کند/ پوست را شفاف و براق می کند/ حاوی دانه های پاک کننده فیزیکی است.

کورپورسانو

کرم پاکسازی کننده صورت زردآلو کورپورسانو:

طراوت بخش پوست، شاداب کننده/ لایه بردار ملایم پوست/ از بین برنده جوشهای سرسیاه/ ترمیم کننده جای جوش/ شفاف کننده و براق کننده پوستت. طرز مصرف: هفته ای دوبار روی پوست ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید.

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *