آشنایی با انواع کرمهای ضدجوش

کرمهای ضد جوش (آکنه)

کرمهای ضد جوش آردن، اون، اوریاژ، بایودرما، بل کلینیک، سینره، سی گل، لد وSVR  بعلت داشتن خاصیت کراتولیتیک و تنظیم چربی و کراتین پوست باعث از بین رفتن آکنه می شوند.

انواع کرمهای ضد آکنه به ترتیب الفبا شامل:

آردن

کرم روغن درخت چای ( Tea Tree Oil) آردن:

مناسب جهت افراد با پوستهای چرب و جوشدار/ جهت کمک به رفع تدریجی جوشهای صورت/ حاوی روغن گیاه Tea Tree با خاصیت آنتی باکتریال/ محتوی مواد موثر مرطوب کننده/ همراه با ژل آلوئه ورا.

اون

کرم ضد آکنه دیاکنیل (Diacneal) اون:

ضد آکنه قوی حاوی مخلوطی از رتینوئید و لایه بردار/ تنظیم کننده کراتین، کراتولیتیک / تحمل عالی، التیام بخش، ضد تحریک و التهاب/ لایه بردار جهت جلوگیری و از بین بردن جای جوش.

طرز مصرف: شب ها روی پوست کاملاً خشک تمیز شده مالیده شود.

کرم کلینانس K (Cleanance K) اون:

درمان قطعی آکنه/ تنظیم کننده چربی و کراتین/ ضد التهاب و ضد براقی پوست/ مرطوب کننده و التیام بخش/ لایه بردار( جلوگیری از باقی ماندن جای جوش بر روی پوست).

طرز مصرف: روزی ۲ بار بر روی پوست کاملاً خشک تمیز شده بمالید.

اوریاژ

کرم AHA هیسه اک اوریاژ:

ضد جوش برای پوستهای چرب، جوشی و مختلط/ درمان جوشهای سرسیاه، سرسفید و کاهش التهاب/ لایه بردار ( حاوی AHA15%) بدون تحریک پوستی/ ضد براقی پوست و تنظیم ترشح چربی در عمق پوست/ محافظ پوست در برابر آلودگی هوا و رادیکالهای آزاد/ ضد باکتری و ضد قارچ با اثر طولانی مدت.

بایودرما

کرم سبیوم آکنه بایودرم:

رفع جوشهای سرسیاه و زیر پوستی/ مرطوب کننده پوست چرب و تنظیم کننده ترشح غدد چربی/ التیام بخش، ضد التهاب و مکمل در درمان آکنه های مقاوم/ بازسازنده پوستهای تحریک شده در اثر درمان.

طرز مصرف: به تنهایی ۱ تا ۲ بار در روز ( به همراه سایر درمانهای پوستی، یک بار در روز) استفاده شود.

کرم سبیوم ای- آی ( Sebium AI) بایودرما:

کرم ضد جوش قوی برای پوستهای آکنه ای/ موثر در رفع جوش های التهابی و کومدون های مقاوم به واسطه AHA20%  استر و اسید سالیسیلیک/ کاهش سریع التهاب و رفع تحریک و قرمزی پوست/ پیشگیری از جای جوش و رفع براقی پوست/ جمع کننده منافذ باز پوست و تنطیم ترشح چربی.

طرز مصرف: ۲ بار در روز روی پوست تمیز استفاده شود.

بل کلینیک

کرم ضد جوش و کنترل کننده چربی بل کلینیک ( ac- Cream):

استفاده برای هرنوع پوست به خصوص پوستهای چرب و آکنه ای دارای جوش و دانه های سرسیاه/ چربی پوست را متعادل می کند/ از جوش زدن صورت جلوگیری بعمل می آورد/ ناخالصی ها و عوامل خارجی را از پوست پاک و تخریبات پوستی بر اثر جوش و لکه های دیگر را بازسازی می کند/ باعث خنک شدن و آرامش پوست می گردد.

طرز مصرف: یک بار در روز روی پوست مالیده می شود.

کرم ژل ضد جوش و بازسازی کننده جای جوش بل کلینیک ( ac- Gel Cream):

استفاده برای پوستهای چرب و آکنه ای دارای جوش و دانه های سر سیاه/ ناخالصی ها و عوامل خارجی را از پوست پاک و تخریبات پوستی بر اثر جوش و لکه های دیگر را بازسازی می کند.

طرز مصرف : شبها قبل از خواب روی پوست مالیده می شود.

کرم ضد جوش شب بل کلینیک ( Ac Night Biologic):

کرم مناسب برای پوستهای چرب، پوستهای آکنه ای / برطرف کننده جوش و آثار بجامانده از جوشها، دارای مواد ضد باکتریال و ضد عفونی کننده/ برطرف کردن التهابات پوستی و طراوت بخشیدن به پوست.

طرز مصرف: شبها بعد از تمیز کردن پوست روی آن مالیده شود.

سینره

ژل گیاهی ضد جوش سینره:

عوامل میکروبی مولد جوش را کاملاً مهار می نماید/ فعالیت غدد چربی سطح پوست را تحت کنترل قرار می دهد/ التهابات و قرمزی های سطح پوست را کاهش می دهد/ به منظور جلوگیری از ایجاد لک های بعد از درمان جوش، لایه برداری مختصری انجام می دهد تا پوست نرم و شاداب گردد.

طرز مصرف: روزانه ۲ تا ۳ بار بعد از تمیز کردن پوست، ژل را روی جوش ها بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه صورت خود را با آب سرد بشویید.

سی گل

لوسیون ضد آکنه- ضد جوش سی گل:

کمک به جلوگیری از تشکیل آکنه/ تنظیم کننده چربی پوست/ مات کننده و برطرف کننده براقی پوست/ کمک به درمان التهاب ریشه مو/ دارای اثرات ضدباکتری و ضدالتهاب/ قابض منافذ باز پوست/ حاوی عصاره های گیاهی درخت چای بابونه و زنبق.

لد(LED)

کرم ضد جوش اکتی پور (Actipur) لد:

درمان هر نوع جوش به خصوص جوش های سرسیاه و سرسفید/ تنظیم کننده لایه شاخی و ترشح غدد چربی( ضد براقی پوست)/ تنظیم فلورهای میکروبی پوست/ حاوی کمپلکس انحصاری فیتواسفنگورین، سرامید و ویتامین pp .

طرز مصرف: صبح و شب روی جوشها استفاده شود.

ژل ضد جوش اکتی پور (Actipur) لد:

درمان هر نوع جوش به خصوص جوش های قرمز و التهابی/ ضد التهاب و التیام بخش/ تنظیم فلورهای میکروبی پوست/ حاوی کمپلکس انحصاری فیتواسفنگورین، سرامید و ویتامین pp .

طرز مصرف: به مدت حداقل ۲ ماه صبح و شب روی جوشها استفاده شود.

ژل پاک کننده اکتی پور (Actipur) لد:

پاک کننده پوستهای چرب و جوشی/ قابل استفاده حتی برای پوستهای حساس و شکننده ناشی از درمان آکنه/ ضد عفونی کننده، تنظیم کننده ترشح چربی و ضد التهاب/ پیشگیری از خشکی مفرط پوست و شفاف کننده پوست.

طرز مصرف: با استفاده از کمی ژل و آب ، پوست را بشویید.

کرم ضد جوش زنیاک ال- پی فرت (Zeniac LP Fort) لد:

ضد جوش قوی، تنظیم کننده چربی و مرطوب کننده/ برطرف کننده جای جوش و پیشگیری از ایجاد آن/ جمع کننده منافذ باز پوست و بهبود جوش های ناشی از اصلاح صورت و بدن / حاوی میکرواسفنج برای جذب چربی اضافی و آزادسازی تدریجی ترکیبات موثر برای کمترین حساسیت و بیشترین کارآیی.

طرز مصرف: صبح و شب روی جوش استفاده شود.

لوسیون ضد جوش زنیاک (Zeniac Lotion) لد:

درمان موثر انواع جوش به ویژه جوشهای سینه، پشت، بازو و نواحی پوشیده از مو برای صورت و بدن/ تنظیم کننده لایه شاخی پوست و مرطوب کننده / درمان جوش های ناشی از اصلاح صورت و بدن.

طرز مصرف: صبح و شب روی جوش استفاده شود.

SVR

کرم ضد جوش لیزانل اکتیو SVR:

کرم ضد جوش برای پوستهای چرب/ تنظیم کننده ترشحات چربی پوست/ تمیز کننده سطح پوست از باکتری ها/ ضد التهاب و قرمزی پوست/ برطرف کننده جای جوش بدون آسیب به پوست اطراف جوش.

طرز مصرف: صبح و شب روی پوست کاملاً تمیز مالیده شود.