قیمت و هزینه کاشت ریش در تبریز

هزینه کاشت ریش در تبریز

قیمت و هزینه کاشت ریش در تبریز

با توجه به تحقیقات انجام شده بیش از 50 درصد مردان از وضعیت ریش های خود ناراضی هستند، برخی از رشد تکه ای ریش رنج برده و برخی هم از خالی بودن یک قسمت بسیار ناراضی هستند.

راه حل تمامی این مشکلات بسیار ساده خواهد بود زیرا تنها با یک جلسه عمل زیبایی کاشت ریش می توان تمامی این موضوعات را برطرف نمود و شاهد ظاهری دلنشین و دلچسب بود.

عمل زیبایی کاشت ریش باعث می شود تا مجددا ریش ها به صورت کامل و با تراکم قابل قبولی رشد پیدا کرده و دیگر ریزشی نداشته باشند.

معمولا یکی از نقاط بدن مردان که به ندرت دچار ریزش می شود، موهای ریش است اما عوامل بسیاری وجود دارد که فرد را متمایل به انجام عمل زیبایی کاشت ریش خواهد کرد. برای مثال فردی ممکن است به طور ژنتیکی و مادرزادی بدون ریش متولد شده باشد.

امثال این افراد در جامعه کم نیستند و حتی وجود دارند افرادی که می خواهند تا تراکم ریش خود را افزایش داده و یا مدل جدید برای آن در نظر بگیرند که با توجه به وضعیت کنونی ریش آن ها این امکان وجود ندارد در نتیجه نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ریش اقدام خواهند کرد.

 

جهت مشاوره رایگان کاشت مو وریش و سبیل و ابرو بصورت آنلاین و تلفنی مستقیم با دکتر صابر پزشک پوست و مو با شماره 09144128449تماس بگیرید.

کاشت طبیعی ریش چگونه باعث زیبایی صورت خواهد شد؟

ممکن است برای هر کسی اتفاق افتد که در سن بلوغ متوجه شود هیچ ریشی ندارد و هیچگاه در صورت وی نمیتواند شاهد رشد ریش باشد.

در واقع طبق تحقیقات انجام شده توسط پزشکان این نتیجه حاصل شده است که ژن افراد ممکن است به گونه ای باشد که قابلیت رشد ریش در آن وجود ندارد. در چنین مواقعی بهترین توضیحی که می توان ارائه داد این است که شما در زمان مناسب متولد شده اید زیرا در عصر کنونی با عمل زیبایی کاشت ریش به راحتی می توانید زیبایی صورت خود را بازگردانید.

با توجه به پیشرفت علم و اطلاعات پزشکی و همچنین گسترش عمل های زیبایی امروزه به راحتی مشکلاتی مانند ریزش مو و ریش قابل رفع هستند.

شما با عمل زیبایی کاشت ریش می توانید تغییرات قابل ملاحظه ای را در پوست صورت خود ببینید.

عمل های زیبایی پیوند مو و کاشت ریش شاید چند سالی باشد که متداول شده اما هم اکنون با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و علم پزشکی شاهد بیشترین و موثر ترین تاثیر گذاری خواهیم بود.

اولین نکته ای که در مورد عمل زیبایی کاشت ریش وجود دارد این است که تمامی موهای کاشته شده در قسمت ریش شما تمام طبیعی بوده و البته از بدن خود شما استخراج می شود.

موهایی که برای پیوند و کاشت ریش استفاده می شود در واقع از پشت گردن با روش های مختلفی برداشته می شود.

پیوند و کاشت ریش

پشت گردن دارای موهایی ضخیم و شبیه به ریش است در نتیجه هنگام عمل زیبایی کاشت ریش می توان از آن ها برای داشتن یک نتیجه مطلوب و طبیعی تر استفاده نمود.

شاید به ندرت دیده شود که موهای پشت گردن و ریش کمی در رنگ متفاوت باشند اما این موضوع هیچ گاه به عنوان یک مشکل جدی در نظر گرفته نخواهد شد.

در یک عمل زیبایی کاشت ریش و در یک جلسه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم می توان شاهد استخراج و پیوند 2000 رشته تار مو بود.

در واقع تارهای مو به واسطه فولیکول هایی که در انتهای رشته وجود دارد می تواند در محل جدید خود باعث رشد مو گردد.

این فولیکول مو است که می تواند باعث رشد مو و ریش شود در نتیجه در هنگام عمل زیبایی کاشت ریش حتما باید فولیکول ها انتقال یابند.

یک جلسه طولانی کاشت ریش می تواند حدود 8 ساعت نیز طول بکشد که در مواردی برای راحتی حال بیمار از آرام بخش استفاده می شود.

موهایی که برای عمل زیبایی کاشت ریش استفاده می شود را می توان به همراه فولیکول های آن به روش های مختلفی مانند FUE یا FUT استخراج کرد.

چه زمانی موهای ریش پس از عمل کاشت ریش رشد می کنند؟

پس از استخراج تار های مو مورد نیاز برای عمل زیبایی کاشت ریش توسط پزشک و با دقت خاصی به صورت جداگانه در محل مورد نظری که از قبل سوراخ ها و شیار هایی در آن ایجاد شده است کاشته می شود.

عمل زیبایی کاشت ریش همان طور که گفته شد برای هر تار مو به صورت جداگانه ای قابل انجام بوده و پزشک متخصص هر تار مو را در عمق، زاویه و جایگاه خاصی قرار خواهد داد.

موهای کاشته شده توسط پزشک متخصص زیبایی ممکن است پس از چند هفته ریزش داشته باشند که این موضوع کاملا عادی بوده و نباید هیچ نگرانی از این بابت داشته باشید زیرا با توجه به جابجایی و پیوند مو یک شوک خفیف به بدن وارد خواهد شد و هماهنگ شدن تار ها و فولیکول های استخراج شده با محل رشد جدید خود کمی زمان نیاز دارد که معمولا بین 3 تا 4 ماه طول خواهد کشید.

به این دوران به اصطلاح پزشکی یک دوره باروری فولیکول ها در جایگاه جدید گفته می شود، زیرا فولیکول هایی که باعث اصلی رشد تار های مو هستند باید با محیط جدید خود وفق پیدا کرده و بتوانند به نوعی در خانه جدید خود به راحتی رشد و زندگی کنند.

فولیکول ها حاوی سلول های زنده ای هستند که برای بقا و ماندگاری باید حتما در جایگاه درست و محیط جدید خود به هماهنگی کاملی برسند.

بدون هیچ شکی پس از ریزش های اولیه و گذشت چند ماه از عمل زیبایی کاشت ریش شما می توانید شاهد رشد مجدد تار های مو در ناحیه ریش خود باشید و خواهید دید که عمل زیبایی کاشت ریش با موفقیت انجام گرفته است و شما توانسته اید تا نتیجه دلخواه خود را بدست آورید.

می توانید به راحتی عکس ها و تصاویر قبل و بعد از عمل زیبایی کاشت ریش بیماران را مشاهده کنید و ببینید که تا چه حدی عمل زیبایی کاشت ریش با قاطعیت انجام می شود، تار های موی کاشته شده ابتدا ریزش داشته و سپس مجددا رشد خواهند کرد که البته ممکن است در بین نتایج حاصل شده تنها برخی از فولیکول ها مجددا رشد کنند اما با توجه به بررسی های انجام شده توسط پزشک متخصص زیبایی از قبل تمامی این پیش بینی ها انجام شده و فولیکول ها با چگالی خاصی کاشته می شوند تا همواره تراکم ریش شما حفظ گردد و نتایج کاشت ریش خشنود کننده باشد.

چه کسی کاندید مناسبی برای کاشت ریش است؟

در حالی که امروز همواره شاهد افزایش مدل های مو هستیم اما بسیاری از مردان علاقه مند هستند تا همیشه با ریش دیده شوند و مدل های مختلفی نیز برای آن داشته باشند اما تراکم پایین ریش آن ها این اجازه را نخواهد داد و فرد دچار مشکل می شود و در مواردی ممکن است به دلیل عدم تقارن و تناسب ریش مجبور به تراشیدن و اصلاح دائمی آن علیرغم میل باطنی خود باشد.

کاشت ریش

شاید عمل زیبایی کاشت ریش برای خانم ها کمی عجیب و غیرعادی به نظر برسد در نتیجه به سادگی می توان گفت که مناسب ترین کاندید برای عمل زیبایی کاشت ریش مردان هستند و می توانند نسبت به انجام این عمل زیبایی اقدام نمایند؛ اما چه شرایطی وجود دارد که می تواند باعث شود تا یک فرد کاندید مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ریش محسوب شود؟

معمولا افرادی که از استعمال دخانیات و سیگار کشیدن اجتناب می کنند می توانند شرایط جسمانی مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ریش داشته باشند، نارضایتی از وضعیت ریش و تراکم آن و همچنین چشم انداز واقع بینانه نسبت به نتایج می تواند باعث شود تا فرد شرایط مناسبی برای عمل زیبایی کاشت ریش داشته باشد.

یکی از شرط های اصلی عمل زیبایی کاشت ریش این است که شما دارای حداقل 2000 تار مو و فولیکول آماده استخراج باشید، در نتیجه تا زمانی که در ناحیه و سایت اهدا کننده یا پشت گردن دارای موهای مناسبی باشید که قابلیت استخراج آن ها وجود داشته باشد می توانید نسبت به انجام عمل زیبایی کاشت ریش اقدام نمایید.

دوره نقاهت و بازیابی کاشت ریش چگونه است؟

با توجه به اینکه عمل زیبایی کاشت ریش کاملا سرپایی و بدون درد انجام می شود بیمار بلافاصله ترخیص شده و تنها کافی است در 5 روز ابتدایی پس از عمل زیبایی کاشت ریش محل عل و صورت خشک باقی بماند.

در روز دوم پس از عمل شما می توانید به فعالیت های عادی روز مره خود بازگردید البته دقت داشته باشید که از انجام کارهای پر فشار و سنگین پرهیز نمایید. در اکثر مواقع پیشنهاد می شود تا از دست زدن به منطقه مورد نظر خود داری نمایید تا از بروز هرگونه اختلالی جلوگیری شود.

ایجاد فشار و مالش فولیکول های کاشته شده می تواند باعث شود تا خون رسانی به آن ها متوقف شده و در نتیجه دیگر رشدی نداشته باشند و از بین بروند.

عمل زیبایی کاشت ریش می تواند به راحتی باعث شود تا هر گونه کبودی، زخم یا سوختگی در پوست پنهان شده و ظاهر زیباتری را داشته باشید زیرا پیوند فولیکول باعث بهبود روند رشد پوست نیز خواهد شد.

همواره سوالی مشترک در مورد عمل های مرتبط با مو و کاشت مو وجود دارد و آن این است که این موهای کاشته شده چه زمانی قابل کوتاه کردن یا اصلاح کردن است؟ با توجه به تکنیک های استفاده شده در عمل زیبایی کاشت ریش شاهد نتایج دائمی خواهیم بود و می بینیم که هیچ مشکلی فرد را تهدید نخواهد کرد.

با توجه به ریزش اولیه تار موهای کاشته شده باید صبر کرد تا در 6 ماهه نخست پس از عمل زیبایی کاشت ریش فولیکول ها جایگاه جدید خود را شناخته و رشد عادی خود را بدست آورند، پس از این اتفاق شما می توانید به راحتی ریش خود را اصلاح کنید و ترسی برای ریزش و از بین رفتن نتایج عمل زیبایی کاشت ریش نخواهید داشت.

عوارض جانبي احتمالی کاشت ریش چیست؟

معمولا یکی از سوالاتی که در مورد هر عمل زیبایی یا درمانی مطرح خواهد شد در مورد عوارض احتمالی و خطرات ناشی از آن خواهد بود.

این موضوعات در مورد عمل زیبایی کاشت ریش نیز وجود دارد در نتیجه بیمار برای جلوگیری از عوارض جانبی احتمالی بهتر است از تمامی دستورالعمل های مطرح شده توسط پزشک متخصص خود به درستی پیروی نماید. این موضوع می تواند تا حد زیادی احتمال بروز عوارض را کاهش دهد.

با این حال برخی عوارض خیلی خفیف ممکن است به ندرت مشاهده شود که جای هیچ نگرانی وجود نداشته و به راحتی می توان آن ها را کنترل کرد.

پس از عمل زیبایی کاشت ریش حساسیت پوستی، قرمزی و کمی تورم در ناحیه صورت ممکن است رخ دهد که معمولا پس از 5 روز به طور طبیعی رفع خواهد شد.

یکی دیگر از عوارض جانبی که در مورد عمل زیبایی کاشت ریش وجود دارد ریزش مو است. در واقع این موضوع امری کاملا عادی بوده و پس از ریزش موهای کاشته شده فولیکول ها در زیر پوست همچنان زنده هستند و به فعالیت خود ادامه می دهند همین موضوع باعث می شود تا پس از چند ماه مجددا شاهد رشد ریش خود باشیم و نتایج عمل زیبایی کاشت ریش را به صورت دائمی مشاهده نماییم.

اگر چه بدن شما در معرض عوارض ناشی از واکنش های فیزیکی فولیکول های جدید قرار خواهد گرفت اما در مواردی نیز ممکن است بدن واکنشی نسبت به عمل جراحی نشان داده و نشانه هایی مانند تهوع، خستگی شدید و سردرد را تجربه کنید.

در صورت بروز چنین مواردی پس از عمل زیبایی کاشت ریش سریعا با پزشک متخصص زیبایی خود تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از دستورالعمل های موجود جهت بهبود و کنترل این وضعیت استفاده کنید. البته این اتفاقات به ندرت گزارش شده و معمولا به تجربه و مهارت پزشک بستگی دارد.

بدیهی است که در این روش احتمال بروز عفونت نیز وجود خواهد داشت و ممکن است مواردی مانند تب، تورم دائمی و درد را مشاهده نمایید که این عوارض معمولا به دلیل تخصص و مهارت پزشک متخصص به کلی جلوگیری شده و هیچ گاه رخ نخواهد داد.

هزینه عمل کاشت ریش در تبریز

معمولا یکی از مهمترین مواردی که قبل از هر عمل زیبایی بررسی خواهد شد، هزینه است.

باید توجه داشته باشید که هزینه عمل زیبایی کاشت ریش بسیار گسترده و متفاوت بوده و می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد و هیچ گاه نمی توان هزینه ای ثابت را برای آن در نظر گرفت. در نتیجه توجه داشته باشید که همواره باید بکوشید تا در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت را به عمل آورید.

عواملی مانند تجربه و مهارت پزشک متخصص و تعداد تارهای موی استخراج شده و کاشته شده و همچنین روش ها و تکنولوژی های استفاده شده در حین عمل کاشت ریش نیز می تواند تاثیر گذار بوده و تا حد زیادی هزینه نهایی را دست خوش تغییراتی کند، در نتیجه توجه داشته باشید برای داشتن یک عمل مناسب با نتایجی قابل قبول هزینه را به عنوان یک معیار کمکی در نظر گرفته و سعی کنید پزشک متخصصی را انتخاب نمایید که با بالاترین کیفیت ممکن مقرون به صرفه ترین و منصفانه ترین هزینه را دریافت می کند.

همچنین محل انجام عمل زیبایی کاشت ریش نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه های شما داشته باشد، شاید شما بتوانید یک کلینیک ارزان قیمت را پیدا کنید اما اگر چنین تصمیمی دارید قبل از هر چیزی از کیفیت و سلامت کلینیک مطمئن شوید زیرا عمل های زیبایی حتما باید در کلینیک های معتبر انجام شود تا نتایج دلخواه خود را بدون هیچ گونه عوارضی بدست آورید.

انواع روش های نوین پیوند ریش

در گذشته روش های مختلفی برای استخراج تار های مو وجود داشت. در واقع پایه و اساس کاشت ریش کاملا یکسان بوده و تفاوت روش های آن به نوع استخراج فولیکول هایی که برای عمل زیبایی کاشت ریش استفاده می شود بستگی دارد.

در روش های قدیمی تر پزشکان به صورت یک نوار به روش های سنتی مانند FUT فولیکول های مورد نظر برای عمل زیبایی کاشت ریش را استخراج می کردند که این کار باعث می شد تا پس از استخراج آثار برداشت تارهای مو کاملا مشخص و واضح بوده و اسکار هایی پس از عمل زیبایی کاشت ریش گریبان گیر فرد متقاضی کاشت ریش شود که در پشت گردن وی و یا محل استخراج فولیکول ها واضح و مشخص است.

از طرفی روش های نوینی به وجود آمدند که هنگام استفاده از آن ها در عمل زیبایی کاشت ریش هیچ آثار و اسکارهایی با چشم غیر مسلح قابل دیدن و کشف نخواهد بود زیرا برداشت تار های مو و فولیکول ها با چگالی و زاویه ای خاص انجام خواهد شد که فاصله بین هر تار مو کمی بیشتر بوده و همچنین با ظرافت بیشتری انجام می شود.

اگر به صورت جزئی تر به این موضوع بپردازیم خواهیم دید که عمل زیبایی کاشت ریش به دو روش کلی FUT و FUE انجام خواهد شد.

در روش FUE هر فولیکول به صورت مستقل و جداگانه ای استخراج شده و برای عمل زیبایی کاشت ریش مورد استفاده قرار خواهد گرفت اما در روش FUT که قدیمی تر می باشد به صورت یک نوار شاهد برداشت فولیکول ها خواهیم بود که موجب افزایش زخم های پس از برداشت خواهد شد.

روش انتخاب شده برای عمل زیبایی پیوند ریش تا حد زیادی به شرایط شما و همچنین انتخاب پزشک متخصص بستگی دارد در نتیجه با همین نکته ساده اهمیت انتخاب پزشکی ماهر و باتجربه مشخص خواهد شد.

مراقبت های پس از انجام عمل پیوند ریش چیست؟

برای داشتن نتایجی باب میل و دلخواه همواره رعایت برخی نکات پس از عمل الزامی است که می تواند روند بهبودی شما را تسریع بخشیده و همچنین نتایج رضایت بخش تری را ایجاد نماید.

در عمل زیبایی کاشت ریش نیز مراقبت ها و نکاتی وجود دارد که می تواند کمک شایانی به بهبودی و رشد موهای کاشته شده در ناحیه ریش داشته باشد.

در واقع دستورالعمل های پس از عمل زیبایی پیوند ریش توسط پزشک متخصص با دقت زیادی ارائه خواهد شد زیرا مراقبت اشتباه می تواند باعث شود تا نتایج غیر قابل باور و همراه با نارضایتی باشد.

  • در طول دوران نقاهت خود از فشار مستقیم و مالش ناحیه ریش پرهیز نمایید.
  • سعی کنید با شامپوهایی مناسب 3 روز پس از انجام عمل زیبایی کاشت ریش نسبت به شستشوی ملایم صورت خود بپردازید.
  • ارزیابی ها و آزمایشات مورد نیاز را انجام دهید تا خطر هر گونه حساسیت و آلرژی رفع گردد.
  • 24 ساعت اولیه پس از عمل زیبایی کاشت ریش را با دقت بیشتری سپری نمایید.

پس از عمل زیبایی کاشت ریش، فولیکول های پیوند زده شده بین 6 تا 12 هفته مجددا شروع به رشد خواهند کرد.

در 6 ماهه اول پس از عمل زیبایی کاشت ریش شما شاهد رشد 1 تا 2 سانتی متری خواهید بود اما در 6 ماهه دوم روند رشد تسریع پیدا کرده و کامل خواهد شد.

 

آدرس اینستاگرام تبریزپوست      https://www.instagram.com/tabrizpoost/

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *