عوارض بوتاکس ایرانی چیست؟

عوارض بوتاکس

عوارض بوتاکس ایرانی

با توجه به اینکه درمان زیبایی بوتاکس رواج بسیار بالایی دارد و بیشتر مردم دنیا از این درمان جهت زیبایی سازی و جوانسازی خود استفاده میکنند ، ما بر آنیم تا با تهیه مطالبی در این زمینه نکات مهمی را در رابطه با این درمان به اطلاع شما عزیزان برسانیم تا از این طریق آگاهی نسبت به این درمان بالاتر رفته و انتخاب ها در مسیر درستی قرار گیرند .

همانطور که میدانید علاوه بر کلینیک انتخابی برای بوتاکس و انتخاب متخصص عامل مهم دیگر در داشتن درمانی موفق با نتایج عالی ، جنس و نوع برند بوتاکس می باشد که باید بهترین نوع جنس و کیفیت برای انتخاب بوتاکس در کلینیک ها انجام گرفته شود چرا که مهم ترین بخش درمان را نوع و کیفیت بوتاکس به خود اختصاص میدهد و میتواند سبب زیبایی و جوانسازی در چهره افراد شود ، سوالی که در این باره بسیار پرسیده میشود راجب کیفیت بوتاکس ایرانی و عوارض آن می باشد که در ادامه متن حتما به بررسی این مورد میپردازیم .

 

بوتاکس ایرانی

بوتاکس ، انواع برند ها و کیفیت های مختلف را به خود اختصاص داده است و تقریبا بیشتر کشورها نوعی از انواع بوتاکس را ارائه داده اند که در ایران نیز شاهد ارائه محصول بوتاکس ایرانی می باشیم.

متاستفانه بوتاکس ایرانی هیچگاه از کیفیت بوتاکس های خارجی برخوردار نبوده و نمیتوان آن ها را در یک سطح کیفیت قرار داد همینطور که میتوانند سبب مشکلاتی نیز در درمان افراد شود به همین خاطر است که پیشنهاد متخصصین حرفه ایی برای بوتاکس استفاده از برند های اصلی و خارجی می باشد تا افراد عوارض ناشی از بوتاکس ایرانی را تجربه نکنید .

عوارض بوتاکس ایرانی چیست ؟

بوتاکس که سبب جوانسازی و رفع چین و چروک و خطوط اضافی در پوست می شود ممکن است با داشتن کیفیتی غیر مطلوب عوارض پوستی نظیر تورم های غیر طبیعی و کبودی را ایجاد نماید و در دراز مدت موجب عارضه در پوست میگردد .

از دیگر عوارض ناشی از آن میتوان به فلج کردن ناحیه تزریق ، کج شدن آن ناحیه ، دوبینی ، تاری دید ، ازدست دادن صدا و کنترل مثانه ، سوزن سوزن شدن یا کبودی در محل تزریق بوتاکس و دیگر عوارض جانبی مثل سردرد ، درد صورت ، سرخی صورت و حالت تهوع نیز اشاره کرد که همین موضوع سبب میشود تا علاوه بر درمان نشدن چین و چروک ناشی از بوتاکس عوارض های شدیدتری را نیز از آن دریافت نمایند.

 

بوتاکس ایرانی یا بوتاکس خارجی

بنابراین به هیچ وجه توصیه نمیشود افراد به علت ارزان تر بودن بوتاکس ایرانی آن را جایگزین بوتاکس های خارجی نمایند و به زیبایی خود آسیب بزنند پس شما جهت اقدام بوتاکس خود باید ابتدا یک مرکز کلینیک معتبر و حرفه ایی را انتخاب کنید تا از حرفه ایی بودن متخصص خود مطمئن باشید تا متخصص با انتخاب بهترین نوع برند و کیفیت بوتاکس اصلی بتواند زیبایی و جوانی را به چهره شما ببخشاید و شما هیچگونه عوارضی را در کوتاه مدت و بلند مدت نتیجه ی درمانی خود نداشته باشید و با خیالی آسوده از زیبایی چهره خود نهایت لذت را ببرید .

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *