آشنایی با انواع ضدآفتابهای بایودرما

ضد آفتابهای بایودرما:

ضد آفتاب های تخصصی فتودرم بایو با دو نوع SPF50 و SPF100:

حداکثر حفاظت از سطح و عمق پوست در برابر نور خورشید/ با فرمولاسیونی کاملاً اختصاصی جهت محافظت از پوستهای حساس به نور و دارای کک و مک صورت/ این ضد آفتابها به صورت کرم بدون رنگ، فلوئید، کرم رنگی بژ و کرم رنگی بژ روشن هستند.

فتودرم آکنه بایودرم با SPF40 :

هم ضد آفتاب و هم ضد جوش/ ضد آفتاب کنترل کننده چربی پوست/ مناسب برای پوستهای چرب و جوشی/ تنظیم کننده لایه شاخی و جمع کننده منافذ باز/ حاوی  یک درصد اسید گلیکولیک و یک درصد اسید سالیسیلیک/ مکمل درمان جوش/فاقد چربی و رنگ.

فتودرم AR بایودرم با SPF50 :

موثرترین ضد آفتاب در اروپا برای رفع سرخی پوستهای حساس ، نازک و شکننده/ حاوی عوامل ضدالتهاب، التیام بخش و مرطوب کننده/ پوشاننده قرمزی پوست، یکنواخت کننده رنگ چهره، حتی برای آقایان(هم رنگ پوست)/ فاقد چربی.

فتودرم اسپات بایودرم با SPF50+ :

ضد آفتاب + ضد لک (حتی برای دور چشم)/ قوی ترین ضد آفتاب با عوامل روشن کننده برای هر نوع پوست حساس و دارای لک/ مناسب برای لکهای ناشی از آفتاب ، جای جوش یا زخم ( مکمل در درمان لک)/ کاهش التهاب و قرمزی بعد از لیزرتراپی، پیلینگ، الکترولیز/ برطرف کننده تیرگی دور چشم ناشی از اثرات تشدید کننده نور خورشید/ کاملاً بی رنگ و فاقد چربی.

فتودرم آکنه مت بایودرم با SPF40 :

هم ضد آفتاب و هم ضد جوش/ تخصصی ترین ضد آفتاب مخصوص پوستهای چرب، مختلط و جوشی/ درمان براقی پوست به واسطه پودرهای جذب کننده چربی (سبوم) و حفظ آن به مدت طولانی/ مکمل در درمان جوش/ با قابلیت جذب سریع روی پوست/ کاملاً بی رنگ و فاقد چربی/ حاوی عطر.

فتودرم ضد چروک بایودرم با SPF30 :

ضد آفتاب+ ضد چروک/ حفاظت عمقی از پوست در برابر آسیبهای جدی آفتاب/ رفع چروک و کلاژن ساز با کمک اسید آمینه ضروری برای ساخت کلاژن/ ضدافتادگی پوست با تقویت اتصال درم و اپیدرم/ پیشگیری از چروک با کمک لایه بردار تدریجی( اسید سیتریک)/ ضد التهاب طبیعی برای پوستهای حساس/ فاقد چربی و رنگ( رنگ سفید روی پوست باقی نمی گذارد)/ غیرکومودون زا، مناسب هر نوع پوست حتی پوستهای حساس.

فتودرم After Sun بایودرم بدون SPF :

مرطوب کننده و التیام بخش سریع پوست بعد از حمام آفتاب/ افزایش ماندگاری برنزگی/ شاداب کننده پوست با افزایش تحمل پذیری/ حاوی عطر/ حاوی محافظت کننده های طبیعی در برابر اشعه های UV بدون SPF.