پیلینگ هالیوودی در تبریز

پیلینگ هالیوودی در تبریز

پیلینگ هالیوودی یا لیزر کربن چیست؟

لیزر کربن یا پیلینگ نرم، نوعی روش پاکسازی پوست است که کاملاً بدون درد بوده، تقریباً بلافاصله اثر می‌کند.

این روش درمانی به‌ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سر سیاه، منافذ باز پوست، آکنه و کدورت پوست شکایت دارند، مفید واقع می‌شود.

پیلینگ کربن بویژه زمانی به کار شما می‌آید که می‌خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید.

در هالیوود از پیلینگ کربن درست قبل از رفتن روی رد کارپت (فرش قرمز) استفاده می‌شود. به همین دلیل پیلینگ کربن را پیلینگ هالیوودی نیز می‌نامند.

با لیزر کربن یا پیلینگ هالیوودی شفافیت، شادابی و جوانی را به پوست خود بازگردانید.

جهت پیلینگ هالیوودی در کلینیک تبریز پوست دکتر صابر با شماره مطب ۳۳۸۴۰۰۲۹ یا با شماره موبایل ۰۹۳۰۵۵۰۰۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

لیزر کربن چه فایده‌هایی دارد؟

لیزر کربن ۴ کار اصلی انجام می‌دهد:

۱- پاکسازی:

کربن می‌تواند چربی و مواد زائد عمق منافذ پوست را جذب کزده و سپس لیزر ذرات کربن را نابود می‌کند و پوست تمیز می‌شود.

۲- لایه‌برداری:

با هدف قرار دادن کربن توسط لیزر، سلول‌های مردۀ پوست و جوش‌های سرسیاه هم از سطح پوست برداشته شده و لایه‌برداری انجام می‌شود. در این حالت پوست شفاف‌تر شده، منافذ آن بسته می‌شوند.

۳- از بین بردن جوش‌ها و کاهش چربی پوست:

گرمایی که توسط پیلینگ کربن ایجاد می‌شود، باکتری‌های مولد جوش را از بین برده و سبب جمع شدن غدد چربی می شود. در نتیجه تولید چربی پوست را کاهش می‌دهد.

۴- جوانسازی:

در پیلینگ کربن لایه‌های عمقی پوست نیز هدف قرار می‌گیرد و تولید کلاژن تحریک می‌شود.

 

روش انجام پیلینگ هالیوودی

لیزر کیوسویچ و کربن پیل :

شاید شنیده باشید «که روی پوست تیره و برنز شده نباید لیزر کرد، چون عوارض زیاد دارد» باید خاطرنشان کرد که لیزر کربن پیل مخصوص انوع پوست است، مخصوصا پوست تیره، آفتاب‌سوخته و برنز شده!!!

پیلینگ هالیوودی

کربن پیل با استفاده از لیزر کیوسویچ و لیزر اسپکترا نوعی روش پاکسازی قوی و موثر پوست است که کاملا بدون درد بوده و تقریبا بلافاصله اثر می‌کند.

این روش از به روزترین تکنولوژی دنیا بوده ‌و مناسب انواع پوست‌ها است که با یک طیف نرم لایه‌برداری را انجام می دهد و هیچ عارضه و خطری در بر ندارد و شما می‌توانید بلافاصله بعد از استفاده به فعالیت روزانه خود برگردید.

لیزر کربن پیل به‌ ویژه برای افرادی که پوست چرب دارند یا از جوش سرسیاه، منافذ باز، آکنه و کدری پوست، تیرگی و ملاسما شکایت دارند، مفید واقع می‌شود.

کربن پیل به‌ ویژه زمانی به کار شما می‌آید که می‌خواهید بلافاصله ظاهر پوست خود را بهتر کنید، برای مثال هنگام مراسم مهم و مهمانی‌ها.روشن سازی پوست با لیزر کیوسوئیچ با کربن و پیلبرای کربن پیل با لیزر که به آن پیل هالیوودی هم گفته می‌شود،

در ابتدا لایه نازکی کربن مایع بر روی پوست شما مالیده می‌شود. این لایه کربنی به عمق منافذ پوست نفوذ می‌کند و بعد از مدتی کوتاه لیزر انجام می‌شود.

نور لیزر به شدت جذب ذرات کربن می‌شود و وقتی اشعۀ لیزر از روی منطقه‌ای که کربن دارد، عبور داده می‌شود، کربن را تخریب می‌کند و همراه با آن سلول‌های مرده پوست، مواد زائد و چربی اضافی پوست را نیز نابود می‌کند و خود نوعی لایه‌برداری ایجاد می‌کند، بدون آن که دردی ایجاد شود چون در روش کربن پیل با لیزر سلول‌های مرده پوست و جوش‌های سرسیاه هم از سطح پوست برداشته شده و لایه‌‌برداری انجام می‌شود، به همین دلیل پوست شفاف‌تر شده، منافذ آن نیز بسته یا کوچک‌تر می‌شوند.

نتایج کربن پیل با لیزر شامل:

شفاف و روشن شدن فوری پوست و رفع تیرگی، از بین بردن جوش‌ها، کاهش چربی پوست، کاهش منافذ باز، رفع آثار آفتاب سوختگی، کاهش چروک پوست و جوانسازی.

از مزایای مهم این روش قابلیت انجام سریع، بدون درد، بدون عارضه بودن است و این که هیچ التهاب، قرمزی یا تورم و مراقبت خاصی به جز پرهیز از آفتاب نیاز ندارد و اثر آن را بلافاصله می‌توانید مشاهده کنید.

نتیجه یک بار کربن پیل با لیزر برابر است با ده جلسه فیشیال و پاکسازی صورت.

در این روش شفافیت و جلای صورت از همان لحظه انجام به خوبی قابل مشاهده است.

این لیزر به تنهایی می تواند بسیاری از مشکلات پوست آسیب‌‌دیده را حل کند اما تاثیر بیشتر آن زمانی است که چندین درمان به طور همزمان روی پوست انجام شود که به آن روش تلفیقی گفته می‌شود.

دکتر مصطفی صابرمشاهده نوشته ها

Avatar for دکتر مصطفی صابر

دکتر مصطفی صابر در سال 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شده است و 22 سال سابقه طبابت دارد و هم اکنون به عنوان پزشک پوست و مو در شهر تبریز مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *