هزینه میکرونیدلینگ مو در تبریز

هزینه میکرونیدلینگ موی سر در تبریز

میکرونیدلینگ علاوه بر خواص ضد پیری، یک روش درمانی برای ریزش مو هم شناخته شده است و در سال های اخیر افراد زیادی تمایل به درمان با این روش پیدا کرده اند.

موهای کم پشت، ضعیف و در حال ریزش پس از درمان با این روش ضخامت بیشتری پیدا می کنند و هم چنین مواد ضد ریزش مثل ماینوکسیدیل و روگن بعد از میکرونیدلینگ بهتر جذب می شود.

این روش نسبت به دیگر روش های زیبایی کم هزینه تر است و هزینه میکرونیدلینگ موی سر حدود ۲۵۰ هزار تومان می باشد.

بیشتر بخوانید:

موارد تاثیر گذار بر هزینه ی میکرونیدلینگ مو

۱-تعداد جلسات درمان

معمولا برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش به بیش از یک جلسه درمان نیاز است. این جلسات می توانند با فاصله دو تا شش هفته از هم قرار گیرند. پس بنابر تصمیم شما و نظر متخصص پوست و مو تعداد جلسات مشخص می شود تا به بیشترین نتایج دست یابید.

۲-مناطق تحت درمان

یکی از عوامل دیگر تاثیرگذار در هزینه میکرونیدلینگ مو ناحیه تحت درمان است.

ممکن است افراد بخواهند تمامی نواحی سر را درمان کنند یا صرفا منطقه ای که دچار ریزش شده است به خصوص در آقایانی که با ریزش موی آندروژنیک مراجعه می کنند.

بعضی افراد نیز قصد درمان ریزش مو در نواحی فرق مو را دارند. معمولا هزینه ها مشابه است ولی هر چه منطقه درمان کوچکتر شود هزینه نیز کمتر خواهد بود.

۳-دستمزد پزشک و کلینیک

پزشک های مجرب معمولا هزینه بیشتری برای درمان دریافت می کنند ولی این روش توسط تکنسین نیز می تواند انجام شود. از آن جا که روش خطرناکی نیست در اغلب موارد توسط تکنسین با قیمت کمتری انجام می شود.

۴-استفاده از درمان های ترکیبی

این روش را می توان با PRP ترکیب نمود که احتمالا قیمت ترکیب آن ها از هزینه دو درمان جدا کمتر خواهد بود.

هم چنین سرم های مخصوصی وجود دارد که می تواند بعد از میکرونیدلینگ استفاده شوند تا نتایج را افزایش دهند که به عنوان هزینه مازاد باید آن ها را در نظر گرفت.

 

هزینه میکرونیدلینگ مو

  • کلینیک های بزرگتر و در مراکز شهر ها معمولا هزینه بیشتری دریافت می کنند.
  • بعضی کلینیک ها برای پکیج های درمانی خود که شامل چندین جلسه میکرونیدلینگ مو است هزینه کمتری دریافت می کنند.
  • در بعضی کلینیک ها هم ممکن است هزینه در ابتدا یا به صورت کلی با تخفیف دریافت شود.
  • بهتر است از کلینیک ها در مورد پکیج های حاوی تخفیفشان بپرسید.

نکات پایانی هزینه میکرونیدلینگ مو

1)این روش تحت پوشش بیمه نیست.

2)درمارولر های خانگی با نتایج مشابه و کمی کمتر وجود دارند که می توانید تهیه نمایید. البته هزینه خرید این درمارولر ها را بهتر است با تعداد جلسات مورد نیاز بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید.

3)این روش نیاز به زمان ریکاوری ندارد ولی اگر بخواهید در روز کاریتان مراجعه نمایید پس نیاز به گرفتن مرخصی دارید که باید آن را هم جز هزینه ها در نظر بگیرید.