تبریزپوست
تبریزپوست

نسل جدید میکرودرم ابریژن

این مقاله در مورد تکنولوژی جدیدی است که برای ابریژن پوست ابداع شده است که با توجه به اثرات فوق‌العاده آن در جوانسازی و لایه‌برداری پوست به شرح آن می‌پردازم. در ادامه برای دانستن ویژگی‌های بهترین میکرودرم ابریژن با ما باشید.

عملکرد میکرودرم ابریژن

دستگاه Face Up تکنولوژی سال ۲۰۱۳ می‌باشد که از یک موتور گرداننده استفاده می‌کند که در نتیجه سری ساینده به صورت سه بعدی حرکت می‌کند. این تکنولوژی Patent شرکت General Project ایتالیا می‌باشد و این شرکت انحصار ساخت آن را دارد. حرکت سه بعدی سری باعث می‌شود ترکیبی از ماساژ و سایش بر روی پوست فرد اتفاق بیفتد.

ماساژ پوست باعث افزایش جریان خون در پوست و تحریک کلاژن سازی می‌شود که در نتیجه پوست سفت‌تر و زیباتر به نظر می‌رسد.

از طرف دیگر سایش یا ابریژن این دستگاه با سری‌های یک بار مصرف انجام می‌شود. جنس این سری‌ها از کاربید سیلیکون است تا حساسیتی برای پوست ایجاد نکند

. این سری‌ها از نظر زبری به ۵ دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

۱- سری XXFine که بسیار ملایم است و برای پوست‌های حساس استفاده می‌شود
۲- سری XFine که برای یک لایه‌برداری ملایم برروی پوست‌های معمولی استفاده می‌شود
۳- سری Fine که لایه‌برداری متوسط انجام می‌دهد. از این سری می‌توان برای درمان کمکی ملاسما (لک صورت) استفاده کرد.
۴- سری Medium که لایه‌برداری نسبتاً شدید انجام می‌دهد. این سری برای درمان چروک‌های ظریف مناسب است.
۵- سری Coarse که لایه‌برداری شدید انجام می‌دهد. از این سری برای از بین بردن تیرگی زانوها، آرنج، زیر بغل و کشاله ران استفاده می‌شود. همچنین این سری در کاهش رنگ اسکارهای قدیمی بسیار موثر است.
۶- یک سری دیگر هم برای این دستگاه وجود دارد که برای ماساژ صورت به کار می‌رود.

از طرف دیگر با توجه به اینکه دستگاه ۳ دور موتور ۴۵۰۰، ۳۵۰۰ و ۲۵۰۰ دارد با تنظیم سرعت نیز می‌توان کنترل بیشتری بر نحوه ابریژن داشته باشیم. در واقع با در نظر گرفتن دور موتورها و تنوع سری‌ها در واقع ۱۵ حالت درمانی با این دستگاه داریم که در بین دستگاه‌های میکرودرم بی‌نظیر است.

مهمترین مزیت این دستگاه نسبت به میکرودرم‌های پودری یکنواختی ابریژن پوستی، درد و سوزش کمتر حین انجام میکرودرم و احساس بهتر بیمار پس از انجام میکرو است.

مزایای میکرودرم ابریژن

۱- بدلیل اینکه پودر وجود ندارد، بلوک شدن دستگاه هرگز اتفاق نمی‌افتد.
۲- بدلیل اینکه پودر وجود ندارد، امکان انجام میکرو نزدیک چشم و دهان وجود دارد.
۳- تنوع زیاد حالت‌های درمانی به تکنیسین کمک می‌کند که دقیقاً بر اساس حساسیت و نیاز بیمار ابریژن را انجام دهد.

به طور کلی تکنولوژی جدید میکرودرم ابریژن با بکار بردن حرکات دورانی، سری‌های کاربید سیلکون با تنوع زیاد و سرعت‌های مختلف دستگاه، توانسته است یک ابریژن با کیفیت بالا و بدون عارضه را برای افرادی که خواهان پوست شاداب تری هستند، فراهم کند. از طرف دیگر این دستگاه اثر فوق‌العاده‌ای در درمان لک صورت یا ملاسما داشته است به طوری که در بعضی از افراد فقط با یک یا دو جلسه درمانی لک صورت کاملاً از بین می‌رود.

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *